Reklama
reklama

Žena chtěla ukrást šaty pro charitu. Vydala se pro ně přímo do útrob kontejneru

Šaty vylétávající z kontejneru na použitý textil uviděli v úterý odpoledne strážníci, kteří přijeli ověřit telefonické oznámení na Pálavské náměstí.

Navzdory očekávání nikdo nestál před třídicím boxem a nesnažil se z něj vylovit oblečení žádnou pomůckou. Padesátiletá žena se pro šaty vydala přímo do jeho útrob, kde ji také přivolaní strážníci spatřili plnicím otvorem. Po jejich výzvě sice dokázala vylézt ven, předložit doklady už ale nesvedla. Průkaz dokládající identitu u sebe totiž neměla, a tak zaměstnala i státní policisty, kteří přijeli ověřit její totožnost. Oblečení určené pro charitu musela vrátit zpět a místo šatů odešla z náměstí s třítisícovou pokutou od hlídky městské policie.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře