Reklama
reklama

Richard Adam Gallery hostí o víkendu přehlídku veteránů

Sběratelé, milovníci historie i techničtí nadšenci si přijdou na své tento víkend v brněnské Richard Adam Gallery. Uskuteční se totiž čtvrtý ročník výstavy a veletrhu historických vozidel, náhradních dílů a renovačních dílen Classic Show Brno 2014.

Historické automobily, motocykly a jízdní kola naplní prostory bývalé tovární haly od 21. do 23. března. Návštěvníkům největšího veletrhu ve své kategorii se představí pestrá řada specializovaných autosalonů, umělců, výrobců doplňků, obchodníků s náhradními díly i poskytovatelů renovací a restaurování historických vozů.

K vidění budou i zajímavé motocykly československé výroby MontyJawa nebo Motocykl Tempo 150 vyrobený v Norsku v roce 1954, který je poháněn československým motorem. Výrobce legendárního motocyklu Royal Elfield, firma Moto Classic & Vintage Garage představí na veletrhu novinku letošního roku, novou pětistovku Continental GT. Zájemci si mohou prohlédnout i kabriolet Mercedes-Benz z roku 1937 nebo Bugatti z roku 1928.

Galerie kromě exponátů připravila i bohatý doprovodný program, například komentované módní přehlídky dobového oblečení a klobouků, rozhovory s řadou zajímavých osobností nebo aukce historických vozidel a sběratelských předmětů společnosti Auctum. Veletrh bude pro veřejnost otevřen v pátek od 12 hodin, v sobotu a v neděli od 9 hodin. Seznam vystavovatelů i podrobný program je k dispozici na internetových stránkách classicshow.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře