Reklama
reklama

Richard Adam Gallery hostí o víkendu přehlídku veteránů

Sběratelé, milovníci historie i techničtí nadšenci si přijdou na své tento víkend v brněnské Richard Adam Gallery. Uskuteční se totiž čtvrtý ročník výstavy a veletrhu historických vozidel, náhradních dílů a renovačních dílen Classic Show Brno 2014.

Historické automobily, motocykly a jízdní kola naplní prostory bývalé tovární haly od 21. do 23. března. Návštěvníkům největšího veletrhu ve své kategorii se představí pestrá řada specializovaných autosalonů, umělců, výrobců doplňků, obchodníků s náhradními díly i poskytovatelů renovací a restaurování historických vozů.

K vidění budou i zajímavé motocykly československé výroby MontyJawa nebo Motocykl Tempo 150 vyrobený v Norsku v roce 1954, který je poháněn československým motorem. Výrobce legendárního motocyklu Royal Elfield, firma Moto Classic & Vintage Garage představí na veletrhu novinku letošního roku, novou pětistovku Continental GT. Zájemci si mohou prohlédnout i kabriolet Mercedes-Benz z roku 1937 nebo Bugatti z roku 1928.

Galerie kromě exponátů připravila i bohatý doprovodný program, například komentované módní přehlídky dobového oblečení a klobouků, rozhovory s řadou zajímavých osobností nebo aukce historických vozidel a sběratelských předmětů společnosti Auctum. Veletrh bude pro veřejnost otevřen v pátek od 12 hodin, v sobotu a v neděli od 9 hodin. Seznam vystavovatelů i podrobný program je k dispozici na internetových stránkách classicshow.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře