Reklama
reklama

Netradiční dárky pod stromečkem potěší i překvapí

Toužíte někoho překvapit netradičním vánočním nadělením, není nic jednoduššího než zvolit některý z dárků neobvyklých a netradičních. Výběr na trhu je skutečně veliký. A radost obdarovaných ze skvělých dárků přece k vánoční atmosféře neodmyslitelně patří.

Vypěstujete si sami čtyřlístek

Kolikrát už jste slyšeli větu: „Všechno nejlepší, hodně štěstí...?“. S květinovým setem Grow me to můžete říkat doslova a nebude to lež! Darujte štěstí v podobě čtyřlístku svým blízkým, přátelům, rodině a kolegům v práci. Dárek je v hezkém balení a určitě potěší. Rostlinka štěstí je trvalka, plazivého typu. Je velmi nenáročná, zvládne i mírně stinnější kouty místnosti a v přírodě začíná kvést brzy z jara. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud se vše zadaří, můžete mít ve svém pokoji záhon jetele a mezi nimi sem tam rostlinku čtyřlístku. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele. V balení je květináček, sáček se semínky jetele, speciální výživná zemina a dřevěný značkovač budoucí rostlinky.

Cena do 200 korun.

Vánoce ve vířivce

Netradiční vánoční svátky si můžete užít v luxusní vířivce v soukromí domova. Venku pod hvězdami nebo v obýváku,  horká s barevným světlem podbarvená probublávající voda nabídne nejenom relaxaci a odpočinek, ale i spoustu vzrušujících zážitků s partnerem, rodinou nebo přáteli.

Vířivku díky lehké konstrukci firma dopraví a nastěhuje i do obýváku v pátém patře paneláku.  

V ceně je i šampaňské. Celých pět dní o vánočních prázdninách si pak můžete užívat komfortu vířivky.

Cena na 5 dní – od 6000 korun.

Kryoterapie - léčba mrazem

Masáže o letošních Vánocích už tolik nefrčí, oblíbeným dárkem se stala kryoterapie. Aplikace extrémního chladu neboli celotělová chladová terapie patří mezi fyzikální lázeňské metody, které používají střídavých účinků vysokých a nízkých teplot obdobně jako sauna. Diametrálně se ovšem tyto metody liší v terapeutické teplotě a pohybovém režimu po proceduře: zatímco v běžné sauně jsou dosahovány teploty plus 60 až 110 st.C, kryoterapie využívá v polariu minus 110 až 160 stupňů Celsia. Chlad je starý léčebný prostředek proti bolestem a zánětům. Využití působení chladu na celé tělo se ukázuje jako velmi vhodná metoda při terapii revmatických a chronických zánětlivých onemocnění pohybového aparátu.

Cena 800 – 1000 korun.

Španělská pochoutka - sušená šunka

Originální dárek pro muže a všechny "masaře“ je geniální španělská pochoutka Jamón Iberico. Jemná sušená šunka je vyrobená z kýty polodivokého iberského vepře, které si můžeme představit jako kombinaci našeho prasete domácího a divokého kance. Z pohledu chuti je rozdíl v tom, že toto prase má málo kompaktní svalstvo, mezi které proniká tuk a díky tomu je poté plátek této šunky delikatesně jemný. Tato osmnáct měsíců zrající laskomina je prosolená mořskou solí a je plná zdravých nenasycených mastných kyselin. Sušená kýta potěší k Vánocům každého gurmána, který si potrpí na nejvyšší kvalitu.

Cena podle váhy masa: 500 – 5000 korun

Autor: 
redakce
Aktuálně
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Komentáře