Reklama
reklama

Děti milují houpání: Rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Nenuťte děti sedět klidně! Vědecké studie doporučují přesný opak! Podle nich houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Pozitivní účinky houpání na fyzický a duševní vývoj dětí oceňují i lékaři a odborníci ze Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice. Společně s nimi připravila La Siesta kolekci sítí a sedaček, které nenuceně podporují pohybové aktivity u dětí.

Děti v houpacích sítí a sedačkách od La Siesty najdou bezpečné místo, ve kterém se budou cítit stejně dobře jako u maminky v náručí.

Novinky pro rok 2014: JOKI OUTDOOR – závěsný houpací vak z funkčního vlákna, který vydrží venku přes celé léto. JOKI PLANET – závěsné houpací vaky z bio bavlny nově v jemných pastelových odstínech. Legrace a zábava garantovaná! CASEARA – prostorná houpací síť z bio bavlny v přírodních odstínech pro chvíle rodinné pohody. Nikde k sobě nebudete mít tak blízko! NOVÝ ZÁVĚSNÝ SYSTÉM – La Siesta představuje nový revoluční v systém v zavěšování hamak. Je bezpečný a vysoce praktický. Montáž a upravení délky závěsného lana bude hračkou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře