Reklama
reklama

Děti milují houpání: Rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Nenuťte děti sedět klidně! Vědecké studie doporučují přesný opak! Podle nich houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Pozitivní účinky houpání na fyzický a duševní vývoj dětí oceňují i lékaři a odborníci ze Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice. Společně s nimi připravila La Siesta kolekci sítí a sedaček, které nenuceně podporují pohybové aktivity u dětí.

Děti v houpacích sítí a sedačkách od La Siesty najdou bezpečné místo, ve kterém se budou cítit stejně dobře jako u maminky v náručí.

Novinky pro rok 2014: JOKI OUTDOOR – závěsný houpací vak z funkčního vlákna, který vydrží venku přes celé léto. JOKI PLANET – závěsné houpací vaky z bio bavlny nově v jemných pastelových odstínech. Legrace a zábava garantovaná! CASEARA – prostorná houpací síť z bio bavlny v přírodních odstínech pro chvíle rodinné pohody. Nikde k sobě nebudete mít tak blízko! NOVÝ ZÁVĚSNÝ SYSTÉM – La Siesta představuje nový revoluční v systém v zavěšování hamak. Je bezpečný a vysoce praktický. Montáž a upravení délky závěsného lana bude hračkou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře