Reklama
reklama

Děti milují houpání: Rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Nenuťte děti sedět klidně! Vědecké studie doporučují přesný opak! Podle nich houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci.

Pozitivní účinky houpání na fyzický a duševní vývoj dětí oceňují i lékaři a odborníci ze Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice. Společně s nimi připravila La Siesta kolekci sítí a sedaček, které nenuceně podporují pohybové aktivity u dětí.

Děti v houpacích sítí a sedačkách od La Siesty najdou bezpečné místo, ve kterém se budou cítit stejně dobře jako u maminky v náručí.

Novinky pro rok 2014: JOKI OUTDOOR – závěsný houpací vak z funkčního vlákna, který vydrží venku přes celé léto. JOKI PLANET – závěsné houpací vaky z bio bavlny nově v jemných pastelových odstínech. Legrace a zábava garantovaná! CASEARA – prostorná houpací síť z bio bavlny v přírodních odstínech pro chvíle rodinné pohody. Nikde k sobě nebudete mít tak blízko! NOVÝ ZÁVĚSNÝ SYSTÉM – La Siesta představuje nový revoluční v systém v zavěšování hamak. Je bezpečný a vysoce praktický. Montáž a upravení délky závěsného lana bude hračkou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Komentáře