Reklama
reklama

Chlapec Matěj špatně mluvil, pomohlo mu odblokování energií

Esoterika, léčitelé a vědmy lidé stále více vyhledávají. Stav mysli a odblokování negativních bloků totiž působí na zdraví velmi příznivě. Spousta jedinců si s sebou nese prokletí, které má negativní vliv nejen na naše zdraví, ale ovlivňuje také partnerské nebo pracovní vztahy. A v neposlední řadě také finanční situaci. V takových případech je vhodné navštívit právě esoterika.

S odblokováním negativní energie má zkušenosti vědma Petra Kovářová z Vyškovska, která si to nejednou vyzkoušela i na sobě. Nedávno pomohla šestiletému Matějovi. Jeho rodiče vědmu vyhledali jednoho podzimního dne. Chlapec měl problémy s řečí. „Zadrhával se a neuměl sykavky. Rozuměli mu jen rodiče a blízcí příbuzní,“ přiblížila Kovářová.

Matěj navštěvoval logopedickou ordinaci, ale bez výsledku. Při posledních sezeních s doktorem se s rodiči chlapce pohádal. Vytýkal ji, že s chlapcem špatně cvičí. Pro Matěje se návštěvy ordinace staly noční můrou, uzavřel se a téměř nemluvil. Rodiče proto vyhledali Kovářovou, kterou požádali, aby během sezení byla na chlapce hodná a vstřícná. Malý Matěj si s sebou nesl tíhu matky, která trápila. „Proto nemluvil plynule. Nejprve jsem odblokovala pomocí léčebného rituálu jeho matku a pak jsem se věnovala chlapci,“ popsala Kovářová.  Dalších sedm dnů posílala pozitivní energii a pomocí rituálu zdraví zklidňovala negativní bloky. Pár dnů po ukončení rituálu se chlapec rozmluvil.  Dokonce začal vyslovovat správně sykavky a všichni kolem mu rozumí.

Někdy ani rituály nepomůžou

Některé osudy ale změnit nelze. Například panu Miroslavovi lékaři vyřkli definitivní verdikt. Trpí onemocněním – motorický neuron. Zbývají mu dva až čtyři roky života. Tato nemoc se nedá léčit nikde na světě, končí připojením na přístroje, které člověka udrží při životě. „Když mě pan Miroslav vyhledal a požádal, abych mu vyložila karty, tak jsem se zděsila. Podle etiky kartářů jsem se ale nemohla o jeho smrti mluvit.  Taktně jsem se zmínila o verdiktu lékařů, který bude mít vliv na jeho život,“ nastínila Kovářová jeden z příběhů svých klientů. Miroslav s úsměvem řekl, že ví, že mu zbývá pár let života.

Pro Kovářovou to byl velmi těžký moment. Rozhodla se, že Miroslavovi pomůže. Založí sbírku a vybrané peníze použije na nákup nutričních produktů, které pomohou udržet funkční orgány. Léky, které Miroslav jí totiž ničí ledviny a játra. „Pokud se mně podaří vybrat dostatek peněz, pomůžu i ostatním lidem, kteří trpí motorickým neuronem. Chci zahájit výzkum. Měla jsem vizi, že Miroslavovi lze pomoct,“ svěřila se vědma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře