Reklama
reklama

Chlapec Matěj špatně mluvil, pomohlo mu odblokování energií

Esoterika, léčitelé a vědmy lidé stále více vyhledávají. Stav mysli a odblokování negativních bloků totiž působí na zdraví velmi příznivě. Spousta jedinců si s sebou nese prokletí, které má negativní vliv nejen na naše zdraví, ale ovlivňuje také partnerské nebo pracovní vztahy. A v neposlední řadě také finanční situaci. V takových případech je vhodné navštívit právě esoterika.

S odblokováním negativní energie má zkušenosti vědma Petra Kovářová z Vyškovska, která si to nejednou vyzkoušela i na sobě. Nedávno pomohla šestiletému Matějovi. Jeho rodiče vědmu vyhledali jednoho podzimního dne. Chlapec měl problémy s řečí. „Zadrhával se a neuměl sykavky. Rozuměli mu jen rodiče a blízcí příbuzní,“ přiblížila Kovářová.

Matěj navštěvoval logopedickou ordinaci, ale bez výsledku. Při posledních sezeních s doktorem se s rodiči chlapce pohádal. Vytýkal ji, že s chlapcem špatně cvičí. Pro Matěje se návštěvy ordinace staly noční můrou, uzavřel se a téměř nemluvil. Rodiče proto vyhledali Kovářovou, kterou požádali, aby během sezení byla na chlapce hodná a vstřícná. Malý Matěj si s sebou nesl tíhu matky, která trápila. „Proto nemluvil plynule. Nejprve jsem odblokovala pomocí léčebného rituálu jeho matku a pak jsem se věnovala chlapci,“ popsala Kovářová.  Dalších sedm dnů posílala pozitivní energii a pomocí rituálu zdraví zklidňovala negativní bloky. Pár dnů po ukončení rituálu se chlapec rozmluvil.  Dokonce začal vyslovovat správně sykavky a všichni kolem mu rozumí.

Někdy ani rituály nepomůžou

Některé osudy ale změnit nelze. Například panu Miroslavovi lékaři vyřkli definitivní verdikt. Trpí onemocněním – motorický neuron. Zbývají mu dva až čtyři roky života. Tato nemoc se nedá léčit nikde na světě, končí připojením na přístroje, které člověka udrží při životě. „Když mě pan Miroslav vyhledal a požádal, abych mu vyložila karty, tak jsem se zděsila. Podle etiky kartářů jsem se ale nemohla o jeho smrti mluvit.  Taktně jsem se zmínila o verdiktu lékařů, který bude mít vliv na jeho život,“ nastínila Kovářová jeden z příběhů svých klientů. Miroslav s úsměvem řekl, že ví, že mu zbývá pár let života.

Pro Kovářovou to byl velmi těžký moment. Rozhodla se, že Miroslavovi pomůže. Založí sbírku a vybrané peníze použije na nákup nutričních produktů, které pomohou udržet funkční orgány. Léky, které Miroslav jí totiž ničí ledviny a játra. „Pokud se mně podaří vybrat dostatek peněz, pomůžu i ostatním lidem, kteří trpí motorickým neuronem. Chci zahájit výzkum. Měla jsem vizi, že Miroslavovi lze pomoct,“ svěřila se vědma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře