Reklama
reklama

Byty na Brněnských Polích nabízí na konci roku se slevou

Rozlehlý rezidenční projekt s novými byty v sousedství Brna postupně vyrůstá na severozápadním okraji města Šlapanice, na rozhraní stávajícího bytové zástavby a zeleně v podobě polí. Nese název Brněnská Pole.

V současnosti je ve Šlapanicích, které leží zhruba deset kilometrů od centra Brna byla dokončena jeho pátá etapa. Zájemci o koupi bytu v tomto komplexu mají ale nyní jedinečnou šanci získat moderní byty za nižší cenu. Se slevou až 180 tisíc korun mohou získat v doprodeji byty 2+ kk postavené ve čtvrté etapě, tedy v již obydlených domech. Byt s garážovým stáním můžete pořídit již za 2 175 tisíc korun.

Projekt Brněnská Pole však nezahrnuje pouze výstavbu nových bytových domů, ale souběžně je zde budována veškerá základní občanská vybavenost - dětské hřiště, mateřská škola, sportovní areál. Z hlediska zajištění všech základních potřeb obyvatel tohoto sídlištního celku jsou do polyfunkčních objektů v centrální části obytného souboru začleněny komerční plochy vhodné pro restauraci, cukrárnu, služby či obchodní činnost menšího rozsahu, kanceláře prostory, eventuálně zdravotnické zařízení. V těsném sousedství projektu se plánuje otevření obchodního střediska - velkoprodejny potravin s rozšířeným sortimentem. Ve volném prostoru vnitrobloků je pamatováno na parkové úpravy včetně posezení a na vybudování dalšího dětského hřiště.

Jednotlivé bytové domy mají pouze čtyři nadzemní podlaží. Všechny byty jsou navrženy tak, aby bezproblémově, v rámci klientských změn, umožnily řešit prostor bytu pro trvalý pobyt osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Provoz domů včetně přiléhajících parkovacích garáží a nebytových prostor je řešen bezbariérově. Platí to i pro prostory sklepních boxů, místností pro úschovu kol a kočárků a sklady domovního odpadu.

Každý byt v projektu Brněnská Pole je vytápěn samostatným plynovým kondenzačním kotlem, který zaručuje dlouhodobě bezporuchový a úsporný provoz - domy jsou zařazeny v kategorii ekonomicky úsporných. Ke každému bytu náleží garáž, garážové stání nebo parkovací stání.

K posílení bezpečnosti a pořádku celého sídlištního celku připravuje investor v rámci výstavby výše zmíněných polyfunkčních objektů podmínky pro zázemí správce areálu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře