Reklama
reklama

Byty na Brněnských Polích nabízí na konci roku se slevou

Rozlehlý rezidenční projekt s novými byty v sousedství Brna postupně vyrůstá na severozápadním okraji města Šlapanice, na rozhraní stávajícího bytové zástavby a zeleně v podobě polí. Nese název Brněnská Pole.

V současnosti je ve Šlapanicích, které leží zhruba deset kilometrů od centra Brna byla dokončena jeho pátá etapa. Zájemci o koupi bytu v tomto komplexu mají ale nyní jedinečnou šanci získat moderní byty za nižší cenu. Se slevou až 180 tisíc korun mohou získat v doprodeji byty 2+ kk postavené ve čtvrté etapě, tedy v již obydlených domech. Byt s garážovým stáním můžete pořídit již za 2 175 tisíc korun.

Projekt Brněnská Pole však nezahrnuje pouze výstavbu nových bytových domů, ale souběžně je zde budována veškerá základní občanská vybavenost - dětské hřiště, mateřská škola, sportovní areál. Z hlediska zajištění všech základních potřeb obyvatel tohoto sídlištního celku jsou do polyfunkčních objektů v centrální části obytného souboru začleněny komerční plochy vhodné pro restauraci, cukrárnu, služby či obchodní činnost menšího rozsahu, kanceláře prostory, eventuálně zdravotnické zařízení. V těsném sousedství projektu se plánuje otevření obchodního střediska - velkoprodejny potravin s rozšířeným sortimentem. Ve volném prostoru vnitrobloků je pamatováno na parkové úpravy včetně posezení a na vybudování dalšího dětského hřiště.

Jednotlivé bytové domy mají pouze čtyři nadzemní podlaží. Všechny byty jsou navrženy tak, aby bezproblémově, v rámci klientských změn, umožnily řešit prostor bytu pro trvalý pobyt osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Provoz domů včetně přiléhajících parkovacích garáží a nebytových prostor je řešen bezbariérově. Platí to i pro prostory sklepních boxů, místností pro úschovu kol a kočárků a sklady domovního odpadu.

Každý byt v projektu Brněnská Pole je vytápěn samostatným plynovým kondenzačním kotlem, který zaručuje dlouhodobě bezporuchový a úsporný provoz - domy jsou zařazeny v kategorii ekonomicky úsporných. Ke každému bytu náleží garáž, garážové stání nebo parkovací stání.

K posílení bezpečnosti a pořádku celého sídlištního celku připravuje investor v rámci výstavby výše zmíněných polyfunkčních objektů podmínky pro zázemí správce areálu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře