Reklama
reklama

Byty na Brněnských Polích nabízí na konci roku se slevou

Rozlehlý rezidenční projekt s novými byty v sousedství Brna postupně vyrůstá na severozápadním okraji města Šlapanice, na rozhraní stávajícího bytové zástavby a zeleně v podobě polí. Nese název Brněnská Pole.

V současnosti je ve Šlapanicích, které leží zhruba deset kilometrů od centra Brna byla dokončena jeho pátá etapa. Zájemci o koupi bytu v tomto komplexu mají ale nyní jedinečnou šanci získat moderní byty za nižší cenu. Se slevou až 180 tisíc korun mohou získat v doprodeji byty 2+ kk postavené ve čtvrté etapě, tedy v již obydlených domech. Byt s garážovým stáním můžete pořídit již za 2 175 tisíc korun.

Projekt Brněnská Pole však nezahrnuje pouze výstavbu nových bytových domů, ale souběžně je zde budována veškerá základní občanská vybavenost - dětské hřiště, mateřská škola, sportovní areál. Z hlediska zajištění všech základních potřeb obyvatel tohoto sídlištního celku jsou do polyfunkčních objektů v centrální části obytného souboru začleněny komerční plochy vhodné pro restauraci, cukrárnu, služby či obchodní činnost menšího rozsahu, kanceláře prostory, eventuálně zdravotnické zařízení. V těsném sousedství projektu se plánuje otevření obchodního střediska - velkoprodejny potravin s rozšířeným sortimentem. Ve volném prostoru vnitrobloků je pamatováno na parkové úpravy včetně posezení a na vybudování dalšího dětského hřiště.

Jednotlivé bytové domy mají pouze čtyři nadzemní podlaží. Všechny byty jsou navrženy tak, aby bezproblémově, v rámci klientských změn, umožnily řešit prostor bytu pro trvalý pobyt osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Provoz domů včetně přiléhajících parkovacích garáží a nebytových prostor je řešen bezbariérově. Platí to i pro prostory sklepních boxů, místností pro úschovu kol a kočárků a sklady domovního odpadu.

Každý byt v projektu Brněnská Pole je vytápěn samostatným plynovým kondenzačním kotlem, který zaručuje dlouhodobě bezporuchový a úsporný provoz - domy jsou zařazeny v kategorii ekonomicky úsporných. Ke každému bytu náleží garáž, garážové stání nebo parkovací stání.

K posílení bezpečnosti a pořádku celého sídlištního celku připravuje investor v rámci výstavby výše zmíněných polyfunkčních objektů podmínky pro zázemí správce areálu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře