Reklama
reklama

Ženy mají v kosmetice uloženy desetitisíce korun!

Nejspíš neexistuje žena, která by doma neměla kosmetické a zkrášlující přípravky. Ale kolik jich je a co doopravdy používají? Jaké bohatství se vlastně skrývá v koupelnové skříňce průměrné ženy?

Podle nedávné studie, kterou zveřejnil britský deník Daily Mail, a do které se zapojilo pět set žen, vlastní průměrná žena kosmetické přípravky v hodnotě necelých dvou tisíc liber, což je v přepočtu téměř 59 tisíc korun. Jde samozřejmě o všechny přípravky, od mýdel a šamponů, přes nejrůznější krémy, masky, až po dekorativní kosmetiku.

Průměrná žena má prý doma zhruba 65 nejrůznějších lahviček, tubiček, kelímků, prostě nádob, které obsahují nějakou kosmetiku.

Jen méně než šest z těchto nádob používají jejich majitelky pravidelně.

Pětinu přípravků, které ženy vlastní, nikdy nepoužijí.

Většina žen uvedla, že se spoléhá na jedenáct produktů, které používá denně.

Většina žen tvrdí, že si v kosmetice dělá jednou ročně pořádek, přesto se přiznaly, že čtvrtinu svých zkrášlovadel schovávají až po dobu tří let.

Navíc sbírka přípravků stále narůstá, více než jedna žena z deseti dotázaných uvedla, že si každý měsíc koupí alespoň jeden produkt, který vlastně vůbec nepotřebuje a leckdy ani nevyužije.

Jenže se ukázalo, že zbytečně vyhozené peníze jsou to poslední, co ženy trápí. Kosmetika pro ně znamená daleko víc.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře