Reklama
reklama

Supermanželkou roku se stala třiadvacetiletá učitelka tance

V celostátním klání Souboj nevěst o NEJ nevěstu doslova popralo 12 semifinalistek o výhru. Během finálového večera byly na základě diváckého SMS hlasování vybrány 3 finalistky a začalo se hrát vabank! Vítězkou ale může být jen jedna. Nejlépe si ve všech disciplínách, které musely budoucí manželky absolvovat, vedla třiadvacetiletá studentka a učitelka tance Lucie Ruterlová, která své soupeřky porazila i v závěrečné disciplíně a právem jí tak náleží kromě pohádkových výher i titul „supermanželka“.

Během večera si mohli všichni přítomní hosté vychutnat vystoupení charizmatického Romana Pomajbeho, který předvedl svou one man show a krásné zpěvačky Jitky Válkové. Průvodkyněmi nejen finálového večera, ale i celou soutěží byly moderátorky Monika Marešová a Monika Leová.

„Jsem přesvědčená, že jsme si všichni užili skvělý večer. Vítězkami jsou všechny naše slečny, jelikož našly toho pravého. Tato soutěž jim však přinese především nové přátelé a také jim pomůžeme při přípravách jejich velkého dne, který chce mít každá dokonalý. Třešničkou na dortu je pohádkové věno složené z věcných darů, které zajistí vítězce nezapomenutelnou svatbu, jako například líbánky na ostrově Bali, zapůjčení luxusního vozu značky Mercedes, svatební dort, šaty pro svatebčany
a mnoho dalšího,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Soutěž Souboj nevěst má i charitativní podtext. Výtěžek ze všech zaslaných SMS byl věnován na charitativní projekt DOBRÝ SKUTEK, jehož patronkou je Lucie Křížková. „Chtěla bych moc poděkovat organizátorům soutěže a především všem, co posílali SMSky. Díky Vám tak pošleme 3letého Marečka z Olomouce na rehabilitační pobyt, který nutně potřebuje. Trpí totiž vrozeným svalovým onemocněním a vzácným Dandy- Walkrovým syndromem,“ uvedla Křížková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře