Reklama
reklama

Supermanželkou roku se stala třiadvacetiletá učitelka tance

V celostátním klání Souboj nevěst o NEJ nevěstu doslova popralo 12 semifinalistek o výhru. Během finálového večera byly na základě diváckého SMS hlasování vybrány 3 finalistky a začalo se hrát vabank! Vítězkou ale může být jen jedna. Nejlépe si ve všech disciplínách, které musely budoucí manželky absolvovat, vedla třiadvacetiletá studentka a učitelka tance Lucie Ruterlová, která své soupeřky porazila i v závěrečné disciplíně a právem jí tak náleží kromě pohádkových výher i titul „supermanželka“.

Během večera si mohli všichni přítomní hosté vychutnat vystoupení charizmatického Romana Pomajbeho, který předvedl svou one man show a krásné zpěvačky Jitky Válkové. Průvodkyněmi nejen finálového večera, ale i celou soutěží byly moderátorky Monika Marešová a Monika Leová.

„Jsem přesvědčená, že jsme si všichni užili skvělý večer. Vítězkami jsou všechny naše slečny, jelikož našly toho pravého. Tato soutěž jim však přinese především nové přátelé a také jim pomůžeme při přípravách jejich velkého dne, který chce mít každá dokonalý. Třešničkou na dortu je pohádkové věno složené z věcných darů, které zajistí vítězce nezapomenutelnou svatbu, jako například líbánky na ostrově Bali, zapůjčení luxusního vozu značky Mercedes, svatební dort, šaty pro svatebčany
a mnoho dalšího,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Soutěž Souboj nevěst má i charitativní podtext. Výtěžek ze všech zaslaných SMS byl věnován na charitativní projekt DOBRÝ SKUTEK, jehož patronkou je Lucie Křížková. „Chtěla bych moc poděkovat organizátorům soutěže a především všem, co posílali SMSky. Díky Vám tak pošleme 3letého Marečka z Olomouce na rehabilitační pobyt, který nutně potřebuje. Trpí totiž vrozeným svalovým onemocněním a vzácným Dandy- Walkrovým syndromem,“ uvedla Křížková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře