Reklama
reklama

Módní značka Samodiva přináší divokou nomádskou kolekci

Nomádka, to je dívka která zosobňuje svobodu a nespoutanost. Mladá brněnská značka SAMODIVA vytvořila kolekci, která odráží kulturu cestování a propojuje ji se sebevědomou a odvážnou dívkou dnešní doby. Kolekce „Nomade“ tyto vlivy snoubí s přírodními materiály a pestrými barvami.

Nomádská kolekce osloví všechny ženy, které rády sní a milují cestování. Je hravá, barevná, divoká, ale i velmi křehká. Mladá výtvarnice Věra Vtípilová, jež stojí za značkou Samodiva vytvořila soubor čelenek, korunek a náhrdelníků, které mají duši. Pro tvorbu byly použity přírodní materiály jako kardamon, vlna v kombinaci s korálky a zdobnými prvky.

„Je to krajina i město, cesta, radost z poznání ale i strach z neznáma. Nomádka, ve které se odráží Samodiva sama,  je novodobá cestovatelka, která se mění společně s krajinou, kolem které prochází,“ popisuje svůj koncept Vtípilová.

Nová kolekce Samodivy „Nomade“ je plná kontrastů, střetu stylů a materiálů. Zdánlivě může působit nesourodě, ale ve výsledku je harmonickou souhrou, která vyjadřuje jedinečnost a svobodu mysli.

Autorem značky Samodiva je mladá brněnská výtvarnice - Věra Vtípilová, *1984. Značka Samodiva vznikla v roce 2009. Inspirována cestami po Evropě a označením pro vílu - čarodějku, se zrodila značka převážně vlasových ozdob, které doplňují charakter každé ženy. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře