Reklama
reklama

Pět hygienických zásad, které ženy od mužů vyžadují

Možná by někdo namítl, že jsme zhýčkaná generace, ale jsou prostě zasády, které jsou v jednadvacátém století takřka nezbytností. Co ženám nejvíc na mužích vadí a na co by si tudíž měli dát pozor? Známe 5 hygienických zásad, přes které prostě z pohledu žen „nejede vlak“.

1. Používání deodorantu
Ať už se muž v podpaží holí, nebo ne, což je jeho osobní volba (i když většina dnešních žen by asi hlasovala spíše pro holení), naprostou nezbytností je používání deodorantu. A to nejen pro manželku či milenku, ale i do práce. Pokud svůj pot necítíme, nebo nám není nepříjemný, neznamená to, že ho necítí naši kolegyně a kolegové

2. Stříhání chloupků v nose
Některé by to možná nikdy nenapadlo, ale i při vášnivém polibku si mohou ženy všimnout takových nepatrných „detailů“ jako jsou černé chloupky trčící z nosních dírek. Jejich pravidelné zastřihávání rozhodně patří nejen do kategorie nezbytná hygiena, ale také do kategorie společenská nutnost.

3. Upravené nehty
Názor, že upravené nehty jsou výsadou žen, je už sice dávno překonaný, nicméně stále existuje velké množství mužů, kteří zřejmě nepochopili pojem upravené nehty. Nikoho samozřejmě nenutíme navštěvovat manikúru nebo pedikúru, ale ženy mužům rozhodně neprominou nehty „upravené“ kousáním, ani „kytaristické“ dlouhé nehty, natožpak špínu za nehty!

4. Nesmradlavé nohy
Tak toto je opravdu ožehavé téma, neboť trápí zřejmě 90 % mužské populace. Není ovšem nic jednoduššího než zajít do drogerie a zakoupit si spreje do bot. Ani nemluvě o takovém hezkém rituálu měnit si ponožky každý den. Vážně to zabírá!

5. Upravené vousy
Je krásné, že každé ženě se líbí něco jiného – některým se líbí muži oholení, jiným muži s pověstným sexy třídenním strništěm, další zas preferují muže-horaly s plnovousem. Ať už máte tedy vousy jakékoli, je to správně, pokud je ovšem máte upravené. Ovšem pozor, více než ¾ žen mladších 30 let se zdá na mužích naprosto odpuzující knírek!

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře