Reklama
reklama

Dny Fantomas: Citroën povolal slavného zloducha a zlevnil řadu modelů

České zastoupení francouzské automobilky se rozhodlo zlevnit řadu nabízených modelů a navíc přidat svým zákazníkům některé prvky výbavy automobilů za symbolickou korunu. Na pomoc si Citroën povolal jednoho z nejslavnějších majitelů vozu této značky - slavného padoucha Fantomase. Potkat se s ním můžete ještě do konce března.

Citroën se rozhodl oblíbenou postavu Fantomase využít pro svou březnovou reklamní kampaň, protože Fantomas vždy jezdil ve vozech Citroën a měl zálibu v technologicky vyspělých automobilech. Byl zároveň geniálním vynálezcem a vědcem, používal ke svým zločinům nejmodernější prostředky vědy a techniky.

V rámci březnové akce Dny Fantomas nabízí společnost CARLING Brno za zvýhodněnou cenu například modely C3, C4, C3 Picasso, nový Citroën C4 Picasso a Citroën Berlingo Multispace. A ke každému z vozů přidá Paket Technologie s nadstandardními prvky výbavy za symbolickou korunu.

Dny Fantomas navíc doplňuje soutěž o zapůjčení automobilu Citroën na 1 rok s možností vyzkoušení až 4 modelů. Postava tajemného zloducha se objevuje i v showroomech francouzské automobilky.

A co muž s modrou tváří připravil v brněnském autosalonu Citroën CARLING? Prohlídku showroomu a zkušební jízdy novým Picasem. Zaměstnanci také ochotně předvedou i ostatní vozy z modelových řad značky Citroën. Zájemci o koupi nového vozu mají šanci ještě do soboty prohlédnout si skvěle vybavené vozy za nejlepší ceny, získat bonus při nákupu nového vozu na protiúčet až 45 tisíc korun nebo získat financování s 0% úrokem na vybrané modely.

Kouzlo nového Citroënu Picaso a dalších vozů této značky můžete při akci společně s Fantomasem objevit v Citroënu CARLING v Hviezdoslavově ulici v Brně Slatině do 29. března.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře