Reklama
reklama

Dny Fantomas: Citroën povolal slavného zloducha a zlevnil řadu modelů

České zastoupení francouzské automobilky se rozhodlo zlevnit řadu nabízených modelů a navíc přidat svým zákazníkům některé prvky výbavy automobilů za symbolickou korunu. Na pomoc si Citroën povolal jednoho z nejslavnějších majitelů vozu této značky - slavného padoucha Fantomase. Potkat se s ním můžete ještě do konce března.

Citroën se rozhodl oblíbenou postavu Fantomase využít pro svou březnovou reklamní kampaň, protože Fantomas vždy jezdil ve vozech Citroën a měl zálibu v technologicky vyspělých automobilech. Byl zároveň geniálním vynálezcem a vědcem, používal ke svým zločinům nejmodernější prostředky vědy a techniky.

V rámci březnové akce Dny Fantomas nabízí společnost CARLING Brno za zvýhodněnou cenu například modely C3, C4, C3 Picasso, nový Citroën C4 Picasso a Citroën Berlingo Multispace. A ke každému z vozů přidá Paket Technologie s nadstandardními prvky výbavy za symbolickou korunu.

Dny Fantomas navíc doplňuje soutěž o zapůjčení automobilu Citroën na 1 rok s možností vyzkoušení až 4 modelů. Postava tajemného zloducha se objevuje i v showroomech francouzské automobilky.

A co muž s modrou tváří připravil v brněnském autosalonu Citroën CARLING? Prohlídku showroomu a zkušební jízdy novým Picasem. Zaměstnanci také ochotně předvedou i ostatní vozy z modelových řad značky Citroën. Zájemci o koupi nového vozu mají šanci ještě do soboty prohlédnout si skvěle vybavené vozy za nejlepší ceny, získat bonus při nákupu nového vozu na protiúčet až 45 tisíc korun nebo získat financování s 0% úrokem na vybrané modely.

Kouzlo nového Citroënu Picaso a dalších vozů této značky můžete při akci společně s Fantomasem objevit v Citroënu CARLING v Hviezdoslavově ulici v Brně Slatině do 29. března.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře