Reklama
reklama

Co darovat obyčejnému muži bez zvláštních koníčků?

Ženu lze snadno potěšit aspoň květinou nebo náušnicemi - co ale s remcavým chlapem bez koníčků? Naštěstí máme několik tipů jak i jeho narozeniny zvládnout s lehkostí a ještě z něj udělat šťastnějšího a vlídnějšího člověka.

První strana novin ze dne narození. Každý chlap si rád zanadává u novin, tak ho potěšte těmi z pro něj nejdůležitějšího data.

Kurz práce s počítačem. Pokud někdo z vašich příbuzných sedí doma jak pecka a nemůže si najít koníčky, internet je pro něj to správné místo k objevení nových horizontů.

Předplatené kabelové televize. Jestliže je dotyčný už příliš mimo současný svět, obzory mu rozšíří alespoň kabelovka.

Houpací křeslo. Nevejde se sice všude, ale pokud je v obýváku nebo na chalupě prostor, určitě bude nejvyužívanějším místem k sezení.

Župan. Praktický a pohodlný - asi jediný kus oblečení, za který bývají všichni muži skutečně vděční.

Pobyt v lázních. Dárek pro zdraví a hlavně pro větší psychickou pohodu - doporučujeme hlavně krátkodobé relaxační pobyty s masážemi.

Vlastní akt. (Samozřejmě jen pokud jste jeho manželkou či přítelkyní.)

Pozemek na měsíci, Marsu či Venuši. Ať je o čem si povídat v hospodě.

Maso na stejk. Je to chlap, ne?

Doutník. Rádi si jej zakouří i někteří nekuřáci a do všedního života vnese vůni noblesy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře