Reklama
reklama

Co darovat obyčejnému muži bez zvláštních koníčků?

Ženu lze snadno potěšit aspoň květinou nebo náušnicemi - co ale s remcavým chlapem bez koníčků? Naštěstí máme několik tipů jak i jeho narozeniny zvládnout s lehkostí a ještě z něj udělat šťastnějšího a vlídnějšího člověka.

První strana novin ze dne narození. Každý chlap si rád zanadává u novin, tak ho potěšte těmi z pro něj nejdůležitějšího data.

Kurz práce s počítačem. Pokud někdo z vašich příbuzných sedí doma jak pecka a nemůže si najít koníčky, internet je pro něj to správné místo k objevení nových horizontů.

Předplatené kabelové televize. Jestliže je dotyčný už příliš mimo současný svět, obzory mu rozšíří alespoň kabelovka.

Houpací křeslo. Nevejde se sice všude, ale pokud je v obýváku nebo na chalupě prostor, určitě bude nejvyužívanějším místem k sezení.

Župan. Praktický a pohodlný - asi jediný kus oblečení, za který bývají všichni muži skutečně vděční.

Pobyt v lázních. Dárek pro zdraví a hlavně pro větší psychickou pohodu - doporučujeme hlavně krátkodobé relaxační pobyty s masážemi.

Vlastní akt. (Samozřejmě jen pokud jste jeho manželkou či přítelkyní.)

Pozemek na měsíci, Marsu či Venuši. Ať je o čem si povídat v hospodě.

Maso na stejk. Je to chlap, ne?

Doutník. Rádi si jej zakouří i někteří nekuřáci a do všedního života vnese vůni noblesy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře