Reklama
reklama

Citroën DS Tour 2014 s modelovou řadou aut se v Brně uskuteční 16. května

Citroën Carling Brno pořádá v pátek 16. května 2014 před obchodním centrem Olympia druhý ročník akce Citroën DS Tour. Prohlédnout a vyzkoušet si zájemci o koupi aut této značky mohou při této příležitosti všechny běžně prodávané vozy a také nejžhavější novinky.

Citroën DS Tour je již v pořadí druhá exkluzivní roadshow s testovacími jízdami s modely řady DS, které vynikají výjimečným designem a jízdními vlastnostmi. U Citroën Carling v Brně si každý bude moci vyzkoušet všechny modely a nejoblíbenější motorizace prémiové řady DS: Citroën DS3, DS4, DS5. K dispozici budou i novinky Citroën DS3 Cabrio, Citroën DS5 Hybrid4 nebo nové provedení exteriéru Faubourg Addict využívající technologii laserového gravírování.

V Brně u Citroën Carling si každý zájemce může zvolit vůz DS, který by si chtěl vyzkoušet a určí hodinu testovací jízdy. Jízda se uskuteční na předem zvolené trase za doprovodu profesionálního průvodce, který představí jedinečné kouzlo vozů. Pokud nevyhovuje čas a místo DS Tour, může se každý zájemce dostavit přímo k prodejci Citroën Carling v Brně.

Prodejci očekávají zájemce o zkušební jízdy 15 minut před začátkem testovací jízdy. "Nezapomeňte si v den D doma řidičský průkaz. Testovací jízdu můžete absolvovat, je-li Vám víc než 23 let a vlastníte řidičský průkaz alespoň 2 roky," upozorňují odborníci z Citroën Carling Brno.

Z nabízených modelů si může zájemce zvolit maximálně dva testovací vozy. V exkluzivním testovacím centru Citroën DS Tour představí Citroën Carling Brno to nejzajímavější a nejoblíbenější co modelová řada DS nabízí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře