Reklama
reklama

Citroën DS Tour 2014 s modelovou řadou aut se v Brně uskuteční 16. května

Citroën Carling Brno pořádá v pátek 16. května 2014 před obchodním centrem Olympia druhý ročník akce Citroën DS Tour. Prohlédnout a vyzkoušet si zájemci o koupi aut této značky mohou při této příležitosti všechny běžně prodávané vozy a také nejžhavější novinky.

Citroën DS Tour je již v pořadí druhá exkluzivní roadshow s testovacími jízdami s modely řady DS, které vynikají výjimečným designem a jízdními vlastnostmi. U Citroën Carling v Brně si každý bude moci vyzkoušet všechny modely a nejoblíbenější motorizace prémiové řady DS: Citroën DS3, DS4, DS5. K dispozici budou i novinky Citroën DS3 Cabrio, Citroën DS5 Hybrid4 nebo nové provedení exteriéru Faubourg Addict využívající technologii laserového gravírování.

V Brně u Citroën Carling si každý zájemce může zvolit vůz DS, který by si chtěl vyzkoušet a určí hodinu testovací jízdy. Jízda se uskuteční na předem zvolené trase za doprovodu profesionálního průvodce, který představí jedinečné kouzlo vozů. Pokud nevyhovuje čas a místo DS Tour, může se každý zájemce dostavit přímo k prodejci Citroën Carling v Brně.

Prodejci očekávají zájemce o zkušební jízdy 15 minut před začátkem testovací jízdy. "Nezapomeňte si v den D doma řidičský průkaz. Testovací jízdu můžete absolvovat, je-li Vám víc než 23 let a vlastníte řidičský průkaz alespoň 2 roky," upozorňují odborníci z Citroën Carling Brno.

Z nabízených modelů si může zájemce zvolit maximálně dva testovací vozy. V exkluzivním testovacím centru Citroën DS Tour představí Citroën Carling Brno to nejzajímavější a nejoblíbenější co modelová řada DS nabízí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře