Reklama
reklama

Peruánské bylinky vítězí nad nemocemi

Zdraví má člověk jen jedno. Nemoci se však nevyhýbají nikomu. Pokud se chceme zdravotních komplikací zbavit, pomohou nám peruánské bylinky. Jejich účinky jsou mnohem silnější než u běžně dostupných bylinek, což potvrzují také vědecké výzkumy.

Pestrá nabídka zahrnuje mnoho produktů, přičemž výsadní postavení zaujímá VILCACORA neboli KOČIČÍ DRÁP, jež je oprávněně označována jako královna mezi těmito bylinami. S velmi příznivými výsledky se používá především při léčbě nádorů, ale její výjimečné schopnosti se projevují rovněž při léčení žaludečních, střevních nebo zánětlivých onemocněních. Zároveň VILCACORA zlepšuje metabolismus ledvin a stav cév.

MANAYUPA si umí poradit s gynekologickými problémy, neurózami, svalovými bolestmi a křečemi, alergiemi, kožními nemocemi, respektive s potížemi při trávení. Další unikátní bylina se nazývá MUŇA MUŇA. Ta je určena hlavně těm, kteří se potýkají s průduškovým kašlem, chřipkou nebo nachlazením. MUŇA MUŇA je rovněž efektivní při zánětech a infekcích dýchacích cest, bronchitidě, astmatu nebo při zažívacích potížích.

Prášek MAKA můžeme označit za prostředek, který posiluje imunitu, zpevňuje kosti a svaly, urychluje rekonvalescenci po zlomeninách. Tato všemohoucí bylinka se vypořádá také s depresemi nebo chronickým únavovým syndromem. V neposlední řadě MAKA působí jako afrodiziakum, podporuje plodnost a mírní rovněž potíže v klimakteriu. Tyto byliny, jejichž výčet zdaleka není kompletní, dokáží dále pomoci při onemocněních prostaty, při cukrovce, při artróze, svalových křečích, revmatismu, žaludečních vředech, zánětech močového měchýře, alergiích nebo migrénách, a navíc velmi úspěšně a prokazatelně zvládají léčbu mnoha vleklých chorob. Výsledky jejich působení jsou velmi přesvědčivé. Peruánské byliny si vychutnáme především v čajích a odvarech, nicméně jejich využití je víceúčelové. Například z výtažků se vyrábějí masti na kožní obtíže, odpůrcům čajů se zase doporučují extraktyve formě kapslí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře