Reklama
reklama

Peruánské bylinky vítězí nad nemocemi

Zdraví má člověk jen jedno. Nemoci se však nevyhýbají nikomu. Pokud se chceme zdravotních komplikací zbavit, pomohou nám peruánské bylinky. Jejich účinky jsou mnohem silnější než u běžně dostupných bylinek, což potvrzují také vědecké výzkumy.

Pestrá nabídka zahrnuje mnoho produktů, přičemž výsadní postavení zaujímá VILCACORA neboli KOČIČÍ DRÁP, jež je oprávněně označována jako královna mezi těmito bylinami. S velmi příznivými výsledky se používá především při léčbě nádorů, ale její výjimečné schopnosti se projevují rovněž při léčení žaludečních, střevních nebo zánětlivých onemocněních. Zároveň VILCACORA zlepšuje metabolismus ledvin a stav cév.

MANAYUPA si umí poradit s gynekologickými problémy, neurózami, svalovými bolestmi a křečemi, alergiemi, kožními nemocemi, respektive s potížemi při trávení. Další unikátní bylina se nazývá MUŇA MUŇA. Ta je určena hlavně těm, kteří se potýkají s průduškovým kašlem, chřipkou nebo nachlazením. MUŇA MUŇA je rovněž efektivní při zánětech a infekcích dýchacích cest, bronchitidě, astmatu nebo při zažívacích potížích.

Prášek MAKA můžeme označit za prostředek, který posiluje imunitu, zpevňuje kosti a svaly, urychluje rekonvalescenci po zlomeninách. Tato všemohoucí bylinka se vypořádá také s depresemi nebo chronickým únavovým syndromem. V neposlední řadě MAKA působí jako afrodiziakum, podporuje plodnost a mírní rovněž potíže v klimakteriu. Tyto byliny, jejichž výčet zdaleka není kompletní, dokáží dále pomoci při onemocněních prostaty, při cukrovce, při artróze, svalových křečích, revmatismu, žaludečních vředech, zánětech močového měchýře, alergiích nebo migrénách, a navíc velmi úspěšně a prokazatelně zvládají léčbu mnoha vleklých chorob. Výsledky jejich působení jsou velmi přesvědčivé. Peruánské byliny si vychutnáme především v čajích a odvarech, nicméně jejich využití je víceúčelové. Například z výtažků se vyrábějí masti na kožní obtíže, odpůrcům čajů se zase doporučují extraktyve formě kapslí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře