Reklama
reklama

Peruánské bylinky vítězí nad nemocemi

Zdraví má člověk jen jedno. Nemoci se však nevyhýbají nikomu. Pokud se chceme zdravotních komplikací zbavit, pomohou nám peruánské bylinky. Jejich účinky jsou mnohem silnější než u běžně dostupných bylinek, což potvrzují také vědecké výzkumy.

Pestrá nabídka zahrnuje mnoho produktů, přičemž výsadní postavení zaujímá VILCACORA neboli KOČIČÍ DRÁP, jež je oprávněně označována jako královna mezi těmito bylinami. S velmi příznivými výsledky se používá především při léčbě nádorů, ale její výjimečné schopnosti se projevují rovněž při léčení žaludečních, střevních nebo zánětlivých onemocněních. Zároveň VILCACORA zlepšuje metabolismus ledvin a stav cév.

MANAYUPA si umí poradit s gynekologickými problémy, neurózami, svalovými bolestmi a křečemi, alergiemi, kožními nemocemi, respektive s potížemi při trávení. Další unikátní bylina se nazývá MUŇA MUŇA. Ta je určena hlavně těm, kteří se potýkají s průduškovým kašlem, chřipkou nebo nachlazením. MUŇA MUŇA je rovněž efektivní při zánětech a infekcích dýchacích cest, bronchitidě, astmatu nebo při zažívacích potížích.

Prášek MAKA můžeme označit za prostředek, který posiluje imunitu, zpevňuje kosti a svaly, urychluje rekonvalescenci po zlomeninách. Tato všemohoucí bylinka se vypořádá také s depresemi nebo chronickým únavovým syndromem. V neposlední řadě MAKA působí jako afrodiziakum, podporuje plodnost a mírní rovněž potíže v klimakteriu. Tyto byliny, jejichž výčet zdaleka není kompletní, dokáží dále pomoci při onemocněních prostaty, při cukrovce, při artróze, svalových křečích, revmatismu, žaludečních vředech, zánětech močového měchýře, alergiích nebo migrénách, a navíc velmi úspěšně a prokazatelně zvládají léčbu mnoha vleklých chorob. Výsledky jejich působení jsou velmi přesvědčivé. Peruánské byliny si vychutnáme především v čajích a odvarech, nicméně jejich využití je víceúčelové. Například z výtažků se vyrábějí masti na kožní obtíže, odpůrcům čajů se zase doporučují extraktyve formě kapslí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře