Reklama
reklama

Lázně v srdci pohádkových zámků Lednice a Valtice zahájí další sezónu

Příští týden v sobotu se v nejmladších jihomoravských lázních Lednice uskuteční Májová slavnost, která zahájí letošní lázeňskou sezónu.

Do lázní Lednice vstoupíte na konci jihomoravské obce, hned vedle fotbalového stadionu. Léčebné lázně zde byly otevřeny teprve před sedmi lety a už si našly mnoho příznivců. Ti si do překrásného Lednicko-valtického areálu jezdí odpočinout a načerpat nové síly.

Jedním z nich je i Radka Hanousková z Brna, která po zranění při autonehodě může jen potvrdit, že přírodní jodobromové minerální vody dobře působí na pohybový a oběhový systém, ale i stavy po popáleninách. V Lednici ale návštěvníci nevyužívají jen léčebné služby, ale i relaxační. Šárka Kopecká například využila nabídky „Relax uprostřed týdne“. Jde o třídenní pobyt v pracovní dny. „Čekalo nás nejen vyšetření lékařem, ale i příjemné ubytování a rehabilitační bazén, koupele a masáže, ale i fantastické jídlo,“ říká mladá žena.

Procedury se podstupují ve stejné budově, ve které bydlete a stravujete se.  Můžete si dopřát například zábaly z mořských řas, různé druhy bylinných koupelí, parafínové obklady, masáže, lymfodrenáž i rekondiční tělocvik. A navíc – po celou dobu pobytu máte možnost zdarma využívat bazén umístěný hned za recepcí v přízemí budovy. Paní lázeňské jsou velmi příjemné, a přestože se z přání „užijte si to“ dnes stala téměř fráze, procedury v Lázních Lednice si skutečně užijete. „Nenajdete v nich promenádní kolonádu a typické lázeňské šviháky, zato si opravdu odpočinete a budete mít úžasný pocit, že se vám všichni s typickou jihomoravskou pohostinností naplno věnují,“ popsala lázně důchodkyně Miroslava Sejpková.

Na víkendové dny pak v lázních nabízí i romantiku pro dva s aroma masáží, saunou, večeří při svíčkách, snídaní do postele a lahví sektu. Novinkou v procedurách Lázní Lednice je tejpování, masáž zlatem, čokoládou a horkými mušlemi nebo kávová procedura zaměřená na zeštíhlení a boj s celulitidou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře