Reklama
reklama

Lázně v srdci pohádkových zámků Lednice a Valtice zahájí další sezónu

Příští týden v sobotu se v nejmladších jihomoravských lázních Lednice uskuteční Májová slavnost, která zahájí letošní lázeňskou sezónu.

Do lázní Lednice vstoupíte na konci jihomoravské obce, hned vedle fotbalového stadionu. Léčebné lázně zde byly otevřeny teprve před sedmi lety a už si našly mnoho příznivců. Ti si do překrásného Lednicko-valtického areálu jezdí odpočinout a načerpat nové síly.

Jedním z nich je i Radka Hanousková z Brna, která po zranění při autonehodě může jen potvrdit, že přírodní jodobromové minerální vody dobře působí na pohybový a oběhový systém, ale i stavy po popáleninách. V Lednici ale návštěvníci nevyužívají jen léčebné služby, ale i relaxační. Šárka Kopecká například využila nabídky „Relax uprostřed týdne“. Jde o třídenní pobyt v pracovní dny. „Čekalo nás nejen vyšetření lékařem, ale i příjemné ubytování a rehabilitační bazén, koupele a masáže, ale i fantastické jídlo,“ říká mladá žena.

Procedury se podstupují ve stejné budově, ve které bydlete a stravujete se.  Můžete si dopřát například zábaly z mořských řas, různé druhy bylinných koupelí, parafínové obklady, masáže, lymfodrenáž i rekondiční tělocvik. A navíc – po celou dobu pobytu máte možnost zdarma využívat bazén umístěný hned za recepcí v přízemí budovy. Paní lázeňské jsou velmi příjemné, a přestože se z přání „užijte si to“ dnes stala téměř fráze, procedury v Lázních Lednice si skutečně užijete. „Nenajdete v nich promenádní kolonádu a typické lázeňské šviháky, zato si opravdu odpočinete a budete mít úžasný pocit, že se vám všichni s typickou jihomoravskou pohostinností naplno věnují,“ popsala lázně důchodkyně Miroslava Sejpková.

Na víkendové dny pak v lázních nabízí i romantiku pro dva s aroma masáží, saunou, večeří při svíčkách, snídaní do postele a lahví sektu. Novinkou v procedurách Lázní Lednice je tejpování, masáž zlatem, čokoládou a horkými mušlemi nebo kávová procedura zaměřená na zeštíhlení a boj s celulitidou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře