Reklama
reklama

Lázně v srdci pohádkových zámků Lednice a Valtice zahájí další sezónu

Příští týden v sobotu se v nejmladších jihomoravských lázních Lednice uskuteční Májová slavnost, která zahájí letošní lázeňskou sezónu.

Do lázní Lednice vstoupíte na konci jihomoravské obce, hned vedle fotbalového stadionu. Léčebné lázně zde byly otevřeny teprve před sedmi lety a už si našly mnoho příznivců. Ti si do překrásného Lednicko-valtického areálu jezdí odpočinout a načerpat nové síly.

Jedním z nich je i Radka Hanousková z Brna, která po zranění při autonehodě může jen potvrdit, že přírodní jodobromové minerální vody dobře působí na pohybový a oběhový systém, ale i stavy po popáleninách. V Lednici ale návštěvníci nevyužívají jen léčebné služby, ale i relaxační. Šárka Kopecká například využila nabídky „Relax uprostřed týdne“. Jde o třídenní pobyt v pracovní dny. „Čekalo nás nejen vyšetření lékařem, ale i příjemné ubytování a rehabilitační bazén, koupele a masáže, ale i fantastické jídlo,“ říká mladá žena.

Procedury se podstupují ve stejné budově, ve které bydlete a stravujete se.  Můžete si dopřát například zábaly z mořských řas, různé druhy bylinných koupelí, parafínové obklady, masáže, lymfodrenáž i rekondiční tělocvik. A navíc – po celou dobu pobytu máte možnost zdarma využívat bazén umístěný hned za recepcí v přízemí budovy. Paní lázeňské jsou velmi příjemné, a přestože se z přání „užijte si to“ dnes stala téměř fráze, procedury v Lázních Lednice si skutečně užijete. „Nenajdete v nich promenádní kolonádu a typické lázeňské šviháky, zato si opravdu odpočinete a budete mít úžasný pocit, že se vám všichni s typickou jihomoravskou pohostinností naplno věnují,“ popsala lázně důchodkyně Miroslava Sejpková.

Na víkendové dny pak v lázních nabízí i romantiku pro dva s aroma masáží, saunou, večeří při svíčkách, snídaní do postele a lahví sektu. Novinkou v procedurách Lázní Lednice je tejpování, masáž zlatem, čokoládou a horkými mušlemi nebo kávová procedura zaměřená na zeštíhlení a boj s celulitidou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Novinky a trendy ze světa potravinářství přinese od 27. února do 2. března na brněnské výstaviště Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Tradičně jej doplní i další veletrhy z příbuzných oborů -...
19.02.2018 - 18:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Bary, restaurace i diskotéky. Takové brněnské podniky měli v hledáčku policisté v noci z pátku na sobotu. Kontrolovali, zda tam neodchází k prodeji alkoholu mladistvým. To, co odhalili v jednom...
19.02.2018 - 13:34
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Marnými sliby se chtěl trestu vyhnout muž, který se v sobotu brzy ráno pokoušel vloupat do sklepa v Židenicích. Upozornil na sebe kvůli dřevěné tyči s kterou popocházel a tím na sebe upoutal...
19.02.2018 - 07:45
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Komentáře