Reklama
reklama

Zatoulaný pes pomohl odhalit ženu, po které pátrala policie. Byla to jeho majitelka

Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě majitelka psa je hledanou osobou.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Neodolatelnou chuť pobýt v oficiálním psím výběhu dostal pes, který v úterý utekl majitelce v Novém Lískovci. Zamířil tam údajně z oplocené zahrady a bez jejího vědomí.

Žena při hledání dorazila až k ohrazenému výběhu, kde psa našla a strážníkům, kteří už po bezprizorním psovi také pátrali, popsala okolnosti útěku. Hlídce městské policie pak prokázala, že jí pes skutečně patří.

Protože porušila vyhlášku ukládající povinnost mít psa pod přímým vlivem a dopustila se tím přestupku, strážníci ověřili její totožnost. Celý případ pak měl kuriózní rozuzlení.

Pes, kterého třiačtyřicetiletá Slovenka hledala, vydatně napomohl k odhalení osoby v pátrání. Tou byla právě tato žena, kterou si proto převzali republikoví policisté.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Festival Foto: TIC
Největší oslava letošního 100. výročí založení samostatného Československa se odehrála na téměř 6,5 hektaru se po 3 týdny a 4 víkendy. Přinesla 85 koncertů, 55 besed, dala vzniknout jednomu novému...
19.06.2018 - 08:00
Rozšířená realita, autentické historické příběhy a šifry – tyto novinky mohou zažít návštěvníci hradu Špilberk v Brně. Hra „Příběhy z kasemat“ jim představí tuto klasickou brněnskou památku...
18.06.2018 - 21:18
Fotografie z festivalu Foto: Kamenka open facebook
V Kamenné čtvrti v Brně se bude od pátku do neděle konat festival nesoucí název Kamenka open. Představí se například cimbálový soubor a další živá muzika, divadlo nebo cirkus.
18.06.2018 - 11:08
Komentáře