Reklama
reklama

Zatoulaný pes pomohl odhalit ženu, po které pátrala policie. Byla to jeho majitelka

Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě majitelka psa je hledanou osobou.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Neodolatelnou chuť pobýt v oficiálním psím výběhu dostal pes, který v úterý utekl majitelce v Novém Lískovci. Zamířil tam údajně z oplocené zahrady a bez jejího vědomí.

Žena při hledání dorazila až k ohrazenému výběhu, kde psa našla a strážníkům, kteří už po bezprizorním psovi také pátrali, popsala okolnosti útěku. Hlídce městské policie pak prokázala, že jí pes skutečně patří.

Protože porušila vyhlášku ukládající povinnost mít psa pod přímým vlivem a dopustila se tím přestupku, strážníci ověřili její totožnost. Celý případ pak měl kuriózní rozuzlení.

Pes, kterého třiačtyřicetiletá Slovenka hledala, vydatně napomohl k odhalení osoby v pátrání. Tou byla právě tato žena, kterou si proto převzali republikoví policisté.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Perníky, punč a betlém. To jsou Vánoce v AVION Shopping parku Brno
14.12.2018 - 19:45
Sportovcem Brna je Adam Ondra Foto: MMB
Sportovcem Brna je již po páté v řadě sportovní lezec Adam Ondra. Mezi nejlepší brněnské sportovce Akademie brněnského sportu zařadila také kapitána Komety Leoše Čermáka a triatlonistku Vendulu...
14.12.2018 - 13:42
Náměstí Svobody Foto: Centrum news
Plastové baňky, které zdobí vánoční strom na náměstí Svobody, tři Španělé vzali se stromu a použili na kopání. Zachytily je kamery a od strážníků dostali pokutu.
14.12.2018 - 09:08
Jihomoravský kraj má po osmi letech nové logo. Na základě výběrového řízení byl vybrán návrh založený na jednoduchosti a minimalismu. Podoba loga vychází z tradičních barev a tvarů moravské keramiky...
13.12.2018 - 15:43
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Zlepšit komunikaci mezi městem Brnem a jeho akciovými společnostmi a efektivněji koordinovat práce na silnicích. To je úkolem nové pracovní skupiny Koordinátora oprav a uzavírek, kterou včera zřídili...
13.12.2018 - 06:00
Kryté beach kurty na Riviéře, kryokomora nebo obměněné šatníky. To jsou jen některé z investic v hodnotě 71 milionů korun, o nichž dnes rozhodla Rada města Brna. Ta funguje jako valná hromada...
12.12.2018 - 18:26
Komentáře