Reklama
reklama

Zatoulaný pes pomohl odhalit ženu, po které pátrala policie. Byla to jeho majitelka

Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě majitelka psa je hledanou osobou.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Neodolatelnou chuť pobýt v oficiálním psím výběhu dostal pes, který v úterý utekl majitelce v Novém Lískovci. Zamířil tam údajně z oplocené zahrady a bez jejího vědomí.

Žena při hledání dorazila až k ohrazenému výběhu, kde psa našla a strážníkům, kteří už po bezprizorním psovi také pátrali, popsala okolnosti útěku. Hlídce městské policie pak prokázala, že jí pes skutečně patří.

Protože porušila vyhlášku ukládající povinnost mít psa pod přímým vlivem a dopustila se tím přestupku, strážníci ověřili její totožnost. Celý případ pak měl kuriózní rozuzlení.

Pes, kterého třiačtyřicetiletá Slovenka hledala, vydatně napomohl k odhalení osoby v pátrání. Tou byla právě tato žena, kterou si proto převzali republikoví policisté.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře