Reklama
reklama

Zatoulaný pes pomohl odhalit ženu, po které pátrala policie. Byla to jeho majitelka

Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě majitelka psa je hledanou osobou.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Neodolatelnou chuť pobýt v oficiálním psím výběhu dostal pes, který v úterý utekl majitelce v Novém Lískovci. Zamířil tam údajně z oplocené zahrady a bez jejího vědomí.

Žena při hledání dorazila až k ohrazenému výběhu, kde psa našla a strážníkům, kteří už po bezprizorním psovi také pátrali, popsala okolnosti útěku. Hlídce městské policie pak prokázala, že jí pes skutečně patří.

Protože porušila vyhlášku ukládající povinnost mít psa pod přímým vlivem a dopustila se tím přestupku, strážníci ověřili její totožnost. Celý případ pak měl kuriózní rozuzlení.

Pes, kterého třiačtyřicetiletá Slovenka hledala, vydatně napomohl k odhalení osoby v pátrání. Tou byla právě tato žena, kterou si proto převzali republikoví policisté.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Vítězný návrh Foto: KAM
Zklidnění dopravy, více zeleně, míst pro odpočinek a volný čas. I taková by mohlo v budoucnu vypadat historické Staré Brno. Porota ocenila nejlepší návrhy v ideové soutěži na proměnu Mendlova náměstí...
26.09.2018 - 05:00
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
Komentáře