Reklama
reklama

Vyhrajte s Novinami Centrumnews! Vstupenky na Špilberk Food Festival a do divadla

V následujících dnech můžete opět vyhrát v soutěži s novinami Centrumnews. Chcete se podívat na svátek gurmánů Špilberk Food Festival a nechat si uvařit něco dobrého od Zdeňka Pohlreicha? Nebo dáte radši přednost návštěvě divadla? Právě pro Vás jsou pro nachystány vstupenky na Špilberk Food Festival nebo do Národního divadla Brno.

Stačí k tomu jediné: Odpovědět správně na naprosto tři jednoduché otázky, které najdete na zpravodajském portálu www.centrumnews.cz, zaslat odpovědi mailem do redakce na soutez@centrumnews.cz a mít štěstí v tom, že Vás v redakci z došlých odpovědí vylosujeme.

Začínáme dnes, ve čtvrtek 22. května 2014. Na tři otázky můžete odpovídat do neděle 25. května do 24:00 hodin, vítěze vylosujeme, zveřejníme na stránkách www.centrumnews.cz a budeme informovat mailem v pondělí 26. května 2014.

První vylosovaný získá 2 vstupenky na festival jídla Špilberk Food Festival, druhý výherce 2 vstupenky do Národního divadla Brno.

V prvním kole soutěže vyhrála vstupenky do divadla paní Mariana Mišková a za dobrým jídlem na Špilberk se podívá pan Jan Burian.

Otázky pro období od 22. do 25. května 2014:

  1. Poslední velký rozhovor poskytla novinám CENTRUM news zpěvačka a kytaristka …. ?
  2. Kdo píše komentáře pro noviny a zpravodajský web www.centrumnews.cz?
  3. Kde se koná 3. ročník akce Špilberk Food Festival?
Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře