Reklama
reklama

Vyhrajte opět s Novinami CENTRUM news! Vstupenky na Špilberk Food Festival a do Národního divadla Brno na Othella

V následujících dnech můžete už potřetí vyhrát v soutěži s novinami CENTRUM news. Chcete se podívat na svátek gurmánů Špilberk Food Festival a nechat si uvařit něco dobrého od Zdeňka Pohlreicha? Nebo dáte radši přednost návštěvě divadla? Právě pro Vás jsou pro nachystány vstupenky na Špilberk Food Festival nebo do Národního divadla Brno.

Stačí k tomu málo: Odpovědět správně na naprosto tři jednoduché otázky, které najdete na zpravodajském portálu www.centrumnews.cz, zaslat odpovědi mailem do redakce na soutez@centrumnews.cz, označit facebookovou stránku novin CENTRUM news (https://www.facebook.com/centrumnews?ref=ts&fref=ts) "To se mi líbí" a mít štěstí v tom, že Vás v redakci z došlých odpovědí vylosujeme.

Začínáme dnes, v úterý 27. května 2014. Na tři otázky můžete odpovídat do pátku 30. května do 24:00 hodin, vítěze vylosujeme, zveřejníme na stránkách www.centrumnews.cz a budeme informovat mailem v sobotu 31. května 2014.

První vylosovaný získá 2 vstupenky na festival jídla Špilberk Food Festival, druhý výherce 2 vstupenky do Národního divadla Brno.

Ve druhém kole soutěže vyhrál vstupenky do divadla pan Zdeněk Halamík a za dobrým jídlem na Špilberk se podívá pan Matěj Fouma.

Otázky pro období od 27. do 30. května 2014:

  1. V jakém formátu vydává vydavatelství CENTRUM MEDIA s.r.o. noviny CENTRUM news? A) A4 nebo B) A3
  2. Je možné vkládat letáky a katalogy do novin CENTRUM news?
  3. Zúčastní se třetího ročníku Špilberk Food Festivalu i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich?
Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře