Reklama
reklama

Vyhrajte opět s Novinami CENTRUM news! Vstupenky na Špilberk Food Festival a do Národního divadla Brno na Othella

V následujících dnech můžete už potřetí vyhrát v soutěži s novinami CENTRUM news. Chcete se podívat na svátek gurmánů Špilberk Food Festival a nechat si uvařit něco dobrého od Zdeňka Pohlreicha? Nebo dáte radši přednost návštěvě divadla? Právě pro Vás jsou pro nachystány vstupenky na Špilberk Food Festival nebo do Národního divadla Brno.

Stačí k tomu málo: Odpovědět správně na naprosto tři jednoduché otázky, které najdete na zpravodajském portálu www.centrumnews.cz, zaslat odpovědi mailem do redakce na soutez@centrumnews.cz, označit facebookovou stránku novin CENTRUM news (https://www.facebook.com/centrumnews?ref=ts&fref=ts) "To se mi líbí" a mít štěstí v tom, že Vás v redakci z došlých odpovědí vylosujeme.

Začínáme dnes, v úterý 27. května 2014. Na tři otázky můžete odpovídat do pátku 30. května do 24:00 hodin, vítěze vylosujeme, zveřejníme na stránkách www.centrumnews.cz a budeme informovat mailem v sobotu 31. května 2014.

První vylosovaný získá 2 vstupenky na festival jídla Špilberk Food Festival, druhý výherce 2 vstupenky do Národního divadla Brno.

Ve druhém kole soutěže vyhrál vstupenky do divadla pan Zdeněk Halamík a za dobrým jídlem na Špilberk se podívá pan Matěj Fouma.

Otázky pro období od 27. do 30. května 2014:

  1. V jakém formátu vydává vydavatelství CENTRUM MEDIA s.r.o. noviny CENTRUM news? A) A4 nebo B) A3
  2. Je možné vkládat letáky a katalogy do novin CENTRUM news?
  3. Zúčastní se třetího ročníku Špilberk Food Festivalu i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich?
Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře