Reklama
reklama

Vyhrajte opět s Novinami CENTRUM news! Vstupenky na Špilberk Food Festival a do Národního divadla Brno na Othella

V následujících dnech můžete už potřetí vyhrát v soutěži s novinami CENTRUM news. Chcete se podívat na svátek gurmánů Špilberk Food Festival a nechat si uvařit něco dobrého od Zdeňka Pohlreicha? Nebo dáte radši přednost návštěvě divadla? Právě pro Vás jsou pro nachystány vstupenky na Špilberk Food Festival nebo do Národního divadla Brno.

Stačí k tomu málo: Odpovědět správně na naprosto tři jednoduché otázky, které najdete na zpravodajském portálu www.centrumnews.cz, zaslat odpovědi mailem do redakce na soutez@centrumnews.cz, označit facebookovou stránku novin CENTRUM news (https://www.facebook.com/centrumnews?ref=ts&fref=ts) "To se mi líbí" a mít štěstí v tom, že Vás v redakci z došlých odpovědí vylosujeme.

Začínáme dnes, v úterý 27. května 2014. Na tři otázky můžete odpovídat do pátku 30. května do 24:00 hodin, vítěze vylosujeme, zveřejníme na stránkách www.centrumnews.cz a budeme informovat mailem v sobotu 31. května 2014.

První vylosovaný získá 2 vstupenky na festival jídla Špilberk Food Festival, druhý výherce 2 vstupenky do Národního divadla Brno.

Ve druhém kole soutěže vyhrál vstupenky do divadla pan Zdeněk Halamík a za dobrým jídlem na Špilberk se podívá pan Matěj Fouma.

Otázky pro období od 27. do 30. května 2014:

  1. V jakém formátu vydává vydavatelství CENTRUM MEDIA s.r.o. noviny CENTRUM news? A) A4 nebo B) A3
  2. Je možné vkládat letáky a katalogy do novin CENTRUM news?
  3. Zúčastní se třetího ročníku Špilberk Food Festivalu i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich?
Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře