Reklama
reklama

Vítězové soutěže: Do divadla a na Špilberk Food Festival se podívají dámy

Soutěž novin CENTRUM news o vstupenky na gastronomický svátek Špilberk Food Festival a do Národního divadla Brno má další dva výherce. Tentokrát se štěstí usmálo na dvě dámy. Do divadla na představení Othello se může těšit paní Věra Navrátilová a za dobrým jídlem na Špilberk na akci Špilberk Food Festival paní Jaroslava Strončeková.  

Správné odpovědi na položené otázky v soutěži od 27. do 30. května 2014 jsou: 

  1. V jakém formátu vydává vydavatelství Centrum Media noviny CENTRUM news? A) A4
  2. Je možné vkládat letáky a katalogy do novin CENTRUMnews? ANO
  3. Zúčastní se třetího ročníku Špilberk Food Festivalu i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich? ANO

Výherkyním v naší soutěži blahopřejeme, vstupenky na akce si mohou vyzvednout v redakci novin CENTRUM news na adrese Tůmova 3, Brno.

Soutěžit s novinami CENTRUM news o budete moci i v měsíci červnu. Tentokrát to bude o ceny Pivovaru Starobrno. Sledujte web www.centrumnews.cz, kde se v záhlaví objeví poutač s odkazem na soutěž a nové otázky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře