Reklama
reklama

Světová show představí Brnu kolekci nejlepších reklam loňského roku

Klub Fléda bude 20. února 2015 hostit reklamní přehlídku světového formátu. V klubu na Štefánikově ulici se sejdou příznivci reklamy a dobré zábavy, kteří zde v rámci Playstation Noci Reklamožroutů zhlédnou přes 300 reklam z více než 50 zemí světa.

Odborně vybrané pásmo reklamních spotů představí vtipné, dojemné i velkolepé reklamy. Zařazeny budou velkorozpočtové spoty velkých firem i nízkorozpočtová videa z neziskového sektoru.

„Kolekce spotů uváděných na reklamožroutech je jedinečná nejen v pečlivém výběru toho nejlepšího, ale také v dramaturgii. Někdy jsou za sebou řazeny reklamy podobné, jindy naopak funguje kontrast,“ říká David Horáček, organizátor přehlídky.

Prostory klubu Fléda budou otevřeny od 18:00 a přehlídka spotů začne v 19:00. Noc Reklamožroutů nabídne celkem pět hodin promítání, které je rozděleno do čtyř bloků. V přestávkách mezi bloky se diváci mohou těšit na doprovodný program a soutěž o herní konzoli Playstation.

Promítat se bude i na malé stage a bárečku. Návštěvníci tak získají příležitost k občerstvení, aniž by přišli o jediný spot.

Do letošní kolekce byl vybrán rekordní počet českých reklam. Do výběru toho nejlepšího z reklamní branže se zařadilo šest tuzemských spotů. Bodovaly například upoutávky na Národní divadlo, Český helsinský výbor a Kofolu.

Porotu oslovil i televizní spot projektu My pracujeme, který propaguje webové stránky pomáhající hledat Romům práci.

Ukázky českých spotů, které se probojovaly do kolekce nejlepších reklam:
Národní divadlo: http://youtu.be/p-ZT3KPDLcY
Český helsinský výbor: http://youtu.be/59TocRrGnDQ
My pracujeme: http://youtu.be/-5BjQ7a_dxo

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře