Reklama
reklama

Světová show představí Brnu kolekci nejlepších reklam loňského roku

Klub Fléda bude 20. února 2015 hostit reklamní přehlídku světového formátu. V klubu na Štefánikově ulici se sejdou příznivci reklamy a dobré zábavy, kteří zde v rámci Playstation Noci Reklamožroutů zhlédnou přes 300 reklam z více než 50 zemí světa.

Odborně vybrané pásmo reklamních spotů představí vtipné, dojemné i velkolepé reklamy. Zařazeny budou velkorozpočtové spoty velkých firem i nízkorozpočtová videa z neziskového sektoru.

„Kolekce spotů uváděných na reklamožroutech je jedinečná nejen v pečlivém výběru toho nejlepšího, ale také v dramaturgii. Někdy jsou za sebou řazeny reklamy podobné, jindy naopak funguje kontrast,“ říká David Horáček, organizátor přehlídky.

Prostory klubu Fléda budou otevřeny od 18:00 a přehlídka spotů začne v 19:00. Noc Reklamožroutů nabídne celkem pět hodin promítání, které je rozděleno do čtyř bloků. V přestávkách mezi bloky se diváci mohou těšit na doprovodný program a soutěž o herní konzoli Playstation.

Promítat se bude i na malé stage a bárečku. Návštěvníci tak získají příležitost k občerstvení, aniž by přišli o jediný spot.

Do letošní kolekce byl vybrán rekordní počet českých reklam. Do výběru toho nejlepšího z reklamní branže se zařadilo šest tuzemských spotů. Bodovaly například upoutávky na Národní divadlo, Český helsinský výbor a Kofolu.

Porotu oslovil i televizní spot projektu My pracujeme, který propaguje webové stránky pomáhající hledat Romům práci.

Ukázky českých spotů, které se probojovaly do kolekce nejlepších reklam:
Národní divadlo: http://youtu.be/p-ZT3KPDLcY
Český helsinský výbor: http://youtu.be/59TocRrGnDQ
My pracujeme: http://youtu.be/-5BjQ7a_dxo

Autor: 
redakce
Aktuálně
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Metropole by měla být významným místem, ve kterém se mísí tradice s moderním, kultura s obchodem a v neposlední radě i městem, které má styl. Ta jihomoravská však o svoji osobitost v poslední době...
20.08.2017 - 08:28
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Komentáře