Reklama
reklama

Soutěž: Vylosovali jsme výherce o vstupenky do divadla a na Špilberk Food Festival

Soutěž novin CENTRUM news o vstupenky na gastronomický svátek Špilberk Food Festival a do Národního divadla Brno má další dva výherce. Do divadla se může těšit pan Zdeněk Halamík a za dobrým jídlem na Špilberk pan Matěj Fouma.

Správné odpovědi na položené otázky v soutěži od 22. do 25. května 2014 jsou: 

  1. Poslední velký rozhovor poskytla novinám CENTRUM news zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová.
  2. Komentáře pro noviny a zpravodajský web www.centrumnews.cz píše Petr Bokůvka.
  3. 3. ročník akce Špilberk Food Festival se koná na nádvořích a terasách hradu Špilberk.

Výhercům v naší soutěži blahopřejeme, vstupenky na akce si mohou vyzvednout v redakci novin CENTRUM news na adrese Tůmova 3, Brno.

Soutěžit s novinami CENTRUM news o vstupenky na gastronomickou událost roku Špilberk Food Festival a vstupenky do Národního divadla Brno můžete i v tomto týdnu. Sledujte web www.centrumnews.cz, kde se v záhlaví objeví poutač s odkazem na soutěž v dalším termínu a nové otázky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře