Reklama
reklama

Soutěž s novinami CENTRUM news. Vylosovali jsme první dva výherce!

Soutěž novin CENTRUM news o vstupenky na gastronomický svátek Špilberk Food Festival a do Národního divadla Brno má první výherce. Do divadla se může těšit paní Mariana Mišková a za dobrým jídlem na Špilberk pan Jan Burian.

Správné odpovědi na položené otázky jsou: 

  1. Z kolika okresů jižní Moravy přináší zpravodajský web www.centrumnews.cz zpravodajství? – ze sedmi (7).
  2. Napište dvě místa, kde jsou pro čtenáře zdarma k dispozici noviny CENTRUM news  - například Olympia Centrum, Vaňkovka nebo některé z dalších 36 distribučních míst.
  3. V jakém termínu se v roce 2014 koná Špilberk Food Festival? – od 6. do 8. 6. 2014.

Prvním výhercům v naší soutěži blahopřejeme, vstupenky na akce si mohou vyzvednout v redakci novin CENTRUM news, na adrese Tůmova 3, Brno.

Soutěžit s novinami CENTRUM news o vstupenky na gastronomickou událost roku Špilberk Food Festival a vstupenky do Národního divadla Brno můžete i v tomto týdnu. Sledujte web www.centrumnews.cz, kde se v záhlaví objeví poutač s odkazem na soutěž v dalším termínu a nové otázky. První vylosovaný opět získá 2 vstupenky na festival jídla Špilberk Food Festival, druhý výherce 2 vstupenky do divadla.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře