Reklama
reklama

Rozhovor s Mahulenou Bočanovou, pivní přílohu a soutěž o "kastl" piv najdete zítra na webu a v novinách CENTRUM news

Rozhovor s oblíbenou herečkou Mahulenou Bočanovou najdete v X. čísle čtrnáctidenníku CENTRUM news, který bude od pátku 13. června všem čtenářům zdarma k dispozici ve žlutých stojanech distribučních míst v obchodních a byznys centrech nebo nemocnicích.

Mahulena Bočanová například prozradí, jaký je český showbyznys, které místo má nejraději nebo jak se vypořádala se zpíváním v připravovaném muzikálu Sněhová královna, ve kterém dostala hlavní roli.

Kromě toho Vám prozradíme a ukážeme Brno z pohledu turisty, který si půjčí dvojkolku segway, místa na která se v Brně trochu pozapomnělo a už dlouhá léta reziví a chátrají, nebo jaká jablka nám zákazníkům prodává jeden brněnský hypermarket.

A navíc. Milovníci zlatavého moku jistě ocení velkou přílohu pivo a pivovary s přehledem osmadvaceti jihomoravských pivovarů. Dozvíte se, jaké pivo kde točí a vaří, co nakoupit v pivotéce, že místo ječmene lze slad vyrobit i z ovsa nebo to, že jsou sládci přesvědčeni, že klasické pivo žádná limonáda, ani pivní, nenahradí.

S novinami CENTRUM news můžete také opět soutěžit. K příloze piva a pivovary připravila redakce stylovou soutěž o ceny Pivovaru Starobrno.

Konkrétně jde o celý „kastl“, tedy přepravku, tedy o dvacet 0,5 litrových lahví novinkového extra chmeleného ležáku Starobrno Drak. 

Sledujte náš zpravodajský web www.centrumnews.cz, kde se v záhlaví objeví poutač s odkazem na soutěž a otázky.

Otázky budou dvě. Jedna pro znalce piva a druhá pro ty, kteří si k pivu rádi přečtou noviny CENTRUM news.

Co tedy musíte zvládnout, abyste vyhráli celý „kastl“ piva. Málo: Odpovědět správně na dvě jednoduché otázky, které najdete na zpravodajském portálu www.centrumnews.cz, zaslat odpovědi mailem do redakce na adresu soutez@centrumnews.cz, označit facebookovou stránku novin CENTRUM news a mít štěstí v tom, že Vás v redakci z došlých odpovědí vylosujeme.

Začínáme v pátek 13. června 2014. Na dvě otázky můžete odpovídat do čtvrtka 19. června 2014 do 24:00 hodin. Vítěze vylosujeme, zveřejníme na stránkách www.centrumnews.cz a budeme informovat mailem v pátek 20. června 2014.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře