Reklama
reklama

Rozhovor s Mahulenou Bočanovou, pivní přílohu a soutěž o "kastl" piv najdete zítra na webu a v novinách CENTRUM news

Rozhovor s oblíbenou herečkou Mahulenou Bočanovou najdete v X. čísle čtrnáctidenníku CENTRUM news, který bude od pátku 13. června všem čtenářům zdarma k dispozici ve žlutých stojanech distribučních míst v obchodních a byznys centrech nebo nemocnicích.

Mahulena Bočanová například prozradí, jaký je český showbyznys, které místo má nejraději nebo jak se vypořádala se zpíváním v připravovaném muzikálu Sněhová královna, ve kterém dostala hlavní roli.

Kromě toho Vám prozradíme a ukážeme Brno z pohledu turisty, který si půjčí dvojkolku segway, místa na která se v Brně trochu pozapomnělo a už dlouhá léta reziví a chátrají, nebo jaká jablka nám zákazníkům prodává jeden brněnský hypermarket.

A navíc. Milovníci zlatavého moku jistě ocení velkou přílohu pivo a pivovary s přehledem osmadvaceti jihomoravských pivovarů. Dozvíte se, jaké pivo kde točí a vaří, co nakoupit v pivotéce, že místo ječmene lze slad vyrobit i z ovsa nebo to, že jsou sládci přesvědčeni, že klasické pivo žádná limonáda, ani pivní, nenahradí.

S novinami CENTRUM news můžete také opět soutěžit. K příloze piva a pivovary připravila redakce stylovou soutěž o ceny Pivovaru Starobrno.

Konkrétně jde o celý „kastl“, tedy přepravku, tedy o dvacet 0,5 litrových lahví novinkového extra chmeleného ležáku Starobrno Drak. 

Sledujte náš zpravodajský web www.centrumnews.cz, kde se v záhlaví objeví poutač s odkazem na soutěž a otázky.

Otázky budou dvě. Jedna pro znalce piva a druhá pro ty, kteří si k pivu rádi přečtou noviny CENTRUM news.

Co tedy musíte zvládnout, abyste vyhráli celý „kastl“ piva. Málo: Odpovědět správně na dvě jednoduché otázky, které najdete na zpravodajském portálu www.centrumnews.cz, zaslat odpovědi mailem do redakce na adresu soutez@centrumnews.cz, označit facebookovou stránku novin CENTRUM news a mít štěstí v tom, že Vás v redakci z došlých odpovědí vylosujeme.

Začínáme v pátek 13. června 2014. Na dvě otázky můžete odpovídat do čtvrtka 19. června 2014 do 24:00 hodin. Vítěze vylosujeme, zveřejníme na stránkách www.centrumnews.cz a budeme informovat mailem v pátek 20. června 2014.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Tramvaj Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Každý má občas "den blbec" a dělá chyby. Ať už je to zapříčiněné osobními důvody nebo se jen ráno vzbudil s bolestí hlavy. Co se ale stane, když takový den má zrovna řidič tramvaje a v...
22.02.2018 - 06:51
Pavel Navrátil vynikal vztahem k přírodě, citlivostí a smyslovostí malby a odvahou k technologickým experimentům, díky čemuž je řazen k důležitým osobnostem české malby 2. poloviny 20. století....
21.02.2018 - 20:11
Komentáře