Reklama
reklama

Rozhovor s Mahulenou Bočanovou, pivní přílohu a soutěž o "kastl" piv najdete zítra na webu a v novinách CENTRUM news

Rozhovor s oblíbenou herečkou Mahulenou Bočanovou najdete v X. čísle čtrnáctidenníku CENTRUM news, který bude od pátku 13. června všem čtenářům zdarma k dispozici ve žlutých stojanech distribučních míst v obchodních a byznys centrech nebo nemocnicích.

Mahulena Bočanová například prozradí, jaký je český showbyznys, které místo má nejraději nebo jak se vypořádala se zpíváním v připravovaném muzikálu Sněhová královna, ve kterém dostala hlavní roli.

Kromě toho Vám prozradíme a ukážeme Brno z pohledu turisty, který si půjčí dvojkolku segway, místa na která se v Brně trochu pozapomnělo a už dlouhá léta reziví a chátrají, nebo jaká jablka nám zákazníkům prodává jeden brněnský hypermarket.

A navíc. Milovníci zlatavého moku jistě ocení velkou přílohu pivo a pivovary s přehledem osmadvaceti jihomoravských pivovarů. Dozvíte se, jaké pivo kde točí a vaří, co nakoupit v pivotéce, že místo ječmene lze slad vyrobit i z ovsa nebo to, že jsou sládci přesvědčeni, že klasické pivo žádná limonáda, ani pivní, nenahradí.

S novinami CENTRUM news můžete také opět soutěžit. K příloze piva a pivovary připravila redakce stylovou soutěž o ceny Pivovaru Starobrno.

Konkrétně jde o celý „kastl“, tedy přepravku, tedy o dvacet 0,5 litrových lahví novinkového extra chmeleného ležáku Starobrno Drak. 

Sledujte náš zpravodajský web www.centrumnews.cz, kde se v záhlaví objeví poutač s odkazem na soutěž a otázky.

Otázky budou dvě. Jedna pro znalce piva a druhá pro ty, kteří si k pivu rádi přečtou noviny CENTRUM news.

Co tedy musíte zvládnout, abyste vyhráli celý „kastl“ piva. Málo: Odpovědět správně na dvě jednoduché otázky, které najdete na zpravodajském portálu www.centrumnews.cz, zaslat odpovědi mailem do redakce na adresu soutez@centrumnews.cz, označit facebookovou stránku novin CENTRUM news a mít štěstí v tom, že Vás v redakci z došlých odpovědí vylosujeme.

Začínáme v pátek 13. června 2014. Na dvě otázky můžete odpovídat do čtvrtka 19. června 2014 do 24:00 hodin. Vítěze vylosujeme, zveřejníme na stránkách www.centrumnews.cz a budeme informovat mailem v pátek 20. června 2014.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Hrad Špilberk Foto: Centrum news
Rok 1968 v Brně očima cenzora. Tak se jmenuje nová výstava Muzea města Brna, která připomene letošní 50. výročí okupace Československa vojsky pěti států Varšavské smlouvy.
22.08.2018 - 07:00
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Komentáře