Reklama
reklama

Princové a princezny se pokusí ve Slavkově o rekord! Při bálovém tanci

Až uvidíte desítky malých stvoření oblečených do nobl šatů a předvádějících zajímavé kreace, nemusíte být zmatení. Ve Slavkově u Brna budou totiž děti 12. července v rámci princeznovského bálu bojovat o zápis do České knihy rekordů o co nejvíce princů a princezen tancujících na jednom místě na předem naučenou choreografii.

Po dvou letech se oblíbený dětský ples vrací zpět na slavkovský zámek. V zámeckém parku čeká na malé prince a princezny bohatý doprovodný program. Od desíti do čtyř hodin jsou pro návštěvníky připraveny souboje udatných rytířů, jezdecká balada na koních, ukázka břišních tanců, koncert pro děti anebo zámecká diskotéka.

Jedním ze stěžejních bodů programu bude pokus o rekord v bálovém tanci všech přítomných princů a princezen. Děti navíc budou moci během dne plnit řadu pohádkových úkolů, za které dostanou pěkné dárky.

Zámek si pro tento den připravil úspěšné pohádkové prohlídky zámku,  kdy bude v zámeckých prostorách předvedena jedna z nejoblíbenějších pohádek - Popelka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře