Reklama
reklama

Princové a princezny se pokusí ve Slavkově o rekord! Při bálovém tanci

Až uvidíte desítky malých stvoření oblečených do nobl šatů a předvádějících zajímavé kreace, nemusíte být zmatení. Ve Slavkově u Brna budou totiž děti 12. července v rámci princeznovského bálu bojovat o zápis do České knihy rekordů o co nejvíce princů a princezen tancujících na jednom místě na předem naučenou choreografii.

Po dvou letech se oblíbený dětský ples vrací zpět na slavkovský zámek. V zámeckém parku čeká na malé prince a princezny bohatý doprovodný program. Od desíti do čtyř hodin jsou pro návštěvníky připraveny souboje udatných rytířů, jezdecká balada na koních, ukázka břišních tanců, koncert pro děti anebo zámecká diskotéka.

Jedním ze stěžejních bodů programu bude pokus o rekord v bálovém tanci všech přítomných princů a princezen. Děti navíc budou moci během dne plnit řadu pohádkových úkolů, za které dostanou pěkné dárky.

Zámek si pro tento den připravil úspěšné pohádkové prohlídky zámku,  kdy bude v zámeckých prostorách předvedena jedna z nejoblíbenějších pohádek - Popelka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře