Reklama
reklama

Ovocné květiny nebo káva zdarma. Takový bude týden kávy

Milovníci kávy se opět dočkali. Po roce Brno zaplní kávové speciality jako koktejly a zákusky z této lahody, soutěže nebo makronky zdarma. Od 1. do 10. října se oblíbené kavárny a obchody naprosto změní.

Hostovi totiž nabídnou to nejlepší. První den, ve středu, vybízí Penerini coffee shop na Palackého třídě návštěvníka, aby si vyzkoušel přípravu filtrované kávy. Oproti tomu Santiago Cafe Bar na Veveří předvede zase květiny vyrobené z ovoce a nezahálí ani Akademická kavárna s vinotékou na Gorkého, kde ke každé kávě dostanete sklenici růžového vína zdarma. Pokud tam navíc utratíte dvě stě padesát korun, dostanete dárek.

Technické muzeum představí sbírku kávových předmětů. Následující dny nebude chybět výstava Prokopa Veselého a jiných brněnských umělců, ukázka pražení nebo možnost nakreslit si vlastní obrázek do caffe latte pomocí techniky latte art v Tu cafe v OC Letmo. Tam také můžete soutěžit o kávu na půl roku zdarma.

Kavárna Kafec na Veveří již tradičně nabízí přípravu pravých belgických waflí, a to ve čtvrtek od dvou do osmi a chybět v tomto týdnu nebude ani módní přehlídka na téma Kávový podzim. A akcí budete mnohem víc. Podrobnosti najdete na www.tydenkavy.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře