Reklama
reklama

Na Burčákobraní bude k ochutnání první moravský burčák

Nejen moravský burčák, ale i ze zemí Evropské unie ochutnají zájemci poslední prázdninový víkend. Druhý ročník festivalu Burčákobraní vypukne v prostorách Divadelního dvora Městského divadla Brno 29. a 30. srpna.

S prvním kvalitním moravským burčákem, který přiveze vinař z Višňové, se návštěvníci a degustátoři setkají stejně jako v loňském roce. Chybět nebude ani částečně zkvašený hroznový mošt z Evropské unie, bude tedy možné porovnat kvalitu cizích moštů s nefalšovaným burčákem z jihu Moravy.

Pátečním odpolednem provede Cimbálová muzika Tomáše Zouhara pod vedením Ivana Gašpara Hriska. Po čtvrté hodině začne show kuchařů, kteří předvedou umění grilování pravých vyzrálých hovězích steaků.

Ve Dvoře Městského divadla Brno nebudou chybět ani umělci tohoto divadla, kteří po šesté hodině zazpívají muzikálové písně. Vystřídá je brněnská kapela Lidopop, tu doplní soutěže s vinařskou tematikou.

Sobota bude ve znamení skupiny Starý Fóry a večer pak bude patřit Jiřímu Zonygovi a skupině Větry z jihu. Vše opět proloženo kuchařskou show a soutěžemi s vinařskou tematikou.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře