Reklama
reklama

Moderátor Jan Kraus pobaví diváky ve Slavkově

V úterý natáčel pořad Show Jana Krause, který spatří diváci ve středu 15. října na televizní obrazovce. Naživo ale samotného Krause mohou v ten samý den vidět ve Slavkově u Brna. Populární herec a moderátor bude v kině JAS spolu s hercem a tanečníkem Romanem Vojtkem tvořit zábavný večer s názvem Hvězdy jak je neznáte.

Současná moderátorská špička v talkshow známá z Uvolněte se, prosím a z Show Jana Krause míří dnes do Slavkova. V osm hodin tam v kině na pódiu bude glosovat spolu s DJ a moderátorem Václavem D. Kosíkem a zpěvákem Romanem Vojtkem. Ten zároveň vyplní hudební část programu.

Večer nazvaný Hvězdy jak je neznáte budou tvořit historky hostů, písničky a odpovědi na otázky posluchačů v sále.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Komentáře