Reklama
reklama

Moderátor Jan Kraus pobaví diváky ve Slavkově

V úterý natáčel pořad Show Jana Krause, který spatří diváci ve středu 15. října na televizní obrazovce. Naživo ale samotného Krause mohou v ten samý den vidět ve Slavkově u Brna. Populární herec a moderátor bude v kině JAS spolu s hercem a tanečníkem Romanem Vojtkem tvořit zábavný večer s názvem Hvězdy jak je neznáte.

Současná moderátorská špička v talkshow známá z Uvolněte se, prosím a z Show Jana Krause míří dnes do Slavkova. V osm hodin tam v kině na pódiu bude glosovat spolu s DJ a moderátorem Václavem D. Kosíkem a zpěvákem Romanem Vojtkem. Ten zároveň vyplní hudební část programu.

Večer nazvaný Hvězdy jak je neznáte budou tvořit historky hostů, písničky a odpovědi na otázky posluchačů v sále.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře