Reklama
reklama

Spisovatel Vladimír Páral přichází po dvaceti letech s novým dílem, přiveze ho osobně do Brna

Je mu jedenaosmdesát, je autorem desítek próz a patří mezi nejvýznamnější české spisovatele 20. století. Vladimír Páral zamíří 5. března do brněnského knihkupectví Knihy Dobrovský na ulici Joštova, kde bude podepisovat a povídat o své nové knize Kniha o biči.

Tento známý autor se proslavil zejména knihami Soukromá vichřice, Milenci a vrazi nebo Profesionální žena. Na základě jeho knih vznikla řada filmů, například jeden z prvních českých erotických snímků Playgirls. Právě erotika, vztahy a sexuální motivace jsou motivy, které se objevují v celé Páralově tvorbě.

Po dvaceti letech odmlčení se přichází s novým skandálním dílem. Kniha o biči je mrazivým příběhem o moci a sexu i o moci sexu. Vzrušující novela navazuje na znepokojivé romány jako Historie od Pauline Reage, Venuše v kožiše od Leopold von Sacher-Masoch či Trestanecká kolonie Franze Kafky.  Osobně ji v moravské metropoli představí autor 5. března od pěti hodin v Knihy Dobrovský.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře