Reklama
reklama

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich podepíše v Brně svoji knihu Rozpal to, šéfe!

Je známý jako kritický šéfkuchař z televizního pořadu. O své kulinářské umění se podělil i se svými čtenáři a svoji novou knihu Rozpal, to šéfe!, podepíše 28. května v pět hodin v Knihy Dobrovský na Joštově.

Podnikatel, moderátor, šéfkuchař, muž, který pozvedl stravovací návyky Čechů. Zdeněk Pohlreich se kuchařství věnuje od svých patnácti let. Nejprve ho nenáviděl a dlouho trvalo, než začal mít z vaření radost. V Holandsku pracoval jako šéfkuchař a vydal se na zaoceánskou cestu. V Austrálii se zdokonalil v mezinárodní kuchyni.

Po návratu do Čech vařil v hotelu Renaissance, Villa Voyta, nebo Marriott. Provozuje Café Imperial a Divinis. Učí na Střední škole gastronomické a hotelové v Praze. A stal se populárním moderátorem televizních kuchařských show – Ano, šéfe!Na nožeŠéf na grilu nebo Česko vaří s Pohlreichem. Je autorem knih Vařte jako šéf!, Šéf na grilu, Prostřeno bez servítků a novinky Rozpal to, šéfe!

Ta obsahuje na jedenadevadesát receptů na gril i desatero správného grilování. Šéfkuchař připravuje pořádné kusy masa, ale i delikátní ryby, mořské plody, vtipné předkrmy a snídaně. Poradí, co při grilování skutečně využijete a jaký gril si vybrat. „Pozvěte správné hosty, dobře nakupte, držte se následujících rad a během pár hodin se stanete hvězdou představení,“ říká Zdeněk Pohlreich.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře