Reklama
reklama

Ruda z Ostravy bude v Brně podepisovat novou knihu Selebryta!!! už zítra

Bavič, zpěvák a moderátor vlastním jménem Michal Kavalčík se do podvědomí širší veřejnosti dostal především účastí v pořadech X Factor nebo Na Stojáka. Nyní se Ruda z Ostravy stává známým i pro čtenáře, ve čtvrtek 14. listopadu podepíše v knihkupectví Knihy Dobrovský fanouškům svoji novou knihu.

Tento populární bavič zaujal také svými parodiemi na známé písně jako Markéta (Falling Slowly), Ostrava (Empire State of Mind) nebo Tata zvrací (Paparazzi), v současné době přichází s další parodií Cysta na píseň Cesta od skupiny Kryštof a Tomáše Kluse. Klipy k jeho písním vznikají ve spolupráci se studiem United Labels a na internetu mají vysokou sledovanost.

Momentálně uvádí Ruda z Ostravy vlastní pořad na Frekvenci 1, moderuje Týden v tahu na ČT a Vtip za stovku na TV Barrandov. Po knize Besceler!!!, která vyšla před dvěma roky a získala ocenění jako nejúspěšnější novinka nakladatelství Fragment roku 2012, přichází na pulty knihkupectví Selebryta!!! Na rozdíl od prvotiny, kde popsal autor svůj životní příběh od dětství do dospělosti, v pokračování se zaměřuje na období, kdy se stal opravdovou celebritou a postupně pronikl do zákulisí českého showbyznysu.

Slavné hvězdy, jak je možná neznáte, informace ze světa slavných, o nichž má málo kdo tušení, to vše sepsané Rudovou typickou „ostravštinou“. Kavalčík podepíše knihu brněnským fanouškům zítra od pěti hodin odpoledne v Knihy Dobrovský na ulici Joštova a hostem bude český Elvis Presley – Pavel Elvis Pavlevský.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře