Reklama
reklama

Ruda z Ostravy bude v Brně podepisovat novou knihu Selebryta!!! už zítra

Bavič, zpěvák a moderátor vlastním jménem Michal Kavalčík se do podvědomí širší veřejnosti dostal především účastí v pořadech X Factor nebo Na Stojáka. Nyní se Ruda z Ostravy stává známým i pro čtenáře, ve čtvrtek 14. listopadu podepíše v knihkupectví Knihy Dobrovský fanouškům svoji novou knihu.

Tento populární bavič zaujal také svými parodiemi na známé písně jako Markéta (Falling Slowly), Ostrava (Empire State of Mind) nebo Tata zvrací (Paparazzi), v současné době přichází s další parodií Cysta na píseň Cesta od skupiny Kryštof a Tomáše Kluse. Klipy k jeho písním vznikají ve spolupráci se studiem United Labels a na internetu mají vysokou sledovanost.

Momentálně uvádí Ruda z Ostravy vlastní pořad na Frekvenci 1, moderuje Týden v tahu na ČT a Vtip za stovku na TV Barrandov. Po knize Besceler!!!, která vyšla před dvěma roky a získala ocenění jako nejúspěšnější novinka nakladatelství Fragment roku 2012, přichází na pulty knihkupectví Selebryta!!! Na rozdíl od prvotiny, kde popsal autor svůj životní příběh od dětství do dospělosti, v pokračování se zaměřuje na období, kdy se stal opravdovou celebritou a postupně pronikl do zákulisí českého showbyznysu.

Slavné hvězdy, jak je možná neznáte, informace ze světa slavných, o nichž má málo kdo tušení, to vše sepsané Rudovou typickou „ostravštinou“. Kavalčík podepíše knihu brněnským fanouškům zítra od pěti hodin odpoledne v Knihy Dobrovský na ulici Joštova a hostem bude český Elvis Presley – Pavel Elvis Pavlevský.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Koncerty se uskuteční v DRFG aréně Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Legendární kapela Lucie dnes v Ostravě startuje své turné, na kterém zahraje nejen své hity, ale také písničky z nového alba EvoLucie. V Brně bude mít rovnou dva koncerty, které se uskuteční 17. a 18...
13.11.2018 - 06:00
Dělníky vystřídají stánky Foto: MMB
Po několika měsících se otevírá opravené Dominikánské náměstí. Při celkové rekonstrukci byly opraveny všechny inženýrské sítě, proběhl archeologický výzkum, na hotové náměstí pak přibyly stromy a...
12.11.2018 - 19:40
Komentáře