Reklama
reklama

Ruda z Ostravy bude v Brně podepisovat novou knihu Selebryta!!! už zítra

Bavič, zpěvák a moderátor vlastním jménem Michal Kavalčík se do podvědomí širší veřejnosti dostal především účastí v pořadech X Factor nebo Na Stojáka. Nyní se Ruda z Ostravy stává známým i pro čtenáře, ve čtvrtek 14. listopadu podepíše v knihkupectví Knihy Dobrovský fanouškům svoji novou knihu.

Tento populární bavič zaujal také svými parodiemi na známé písně jako Markéta (Falling Slowly), Ostrava (Empire State of Mind) nebo Tata zvrací (Paparazzi), v současné době přichází s další parodií Cysta na píseň Cesta od skupiny Kryštof a Tomáše Kluse. Klipy k jeho písním vznikají ve spolupráci se studiem United Labels a na internetu mají vysokou sledovanost.

Momentálně uvádí Ruda z Ostravy vlastní pořad na Frekvenci 1, moderuje Týden v tahu na ČT a Vtip za stovku na TV Barrandov. Po knize Besceler!!!, která vyšla před dvěma roky a získala ocenění jako nejúspěšnější novinka nakladatelství Fragment roku 2012, přichází na pulty knihkupectví Selebryta!!! Na rozdíl od prvotiny, kde popsal autor svůj životní příběh od dětství do dospělosti, v pokračování se zaměřuje na období, kdy se stal opravdovou celebritou a postupně pronikl do zákulisí českého showbyznysu.

Slavné hvězdy, jak je možná neznáte, informace ze světa slavných, o nichž má málo kdo tušení, to vše sepsané Rudovou typickou „ostravštinou“. Kavalčík podepíše knihu brněnským fanouškům zítra od pěti hodin odpoledne v Knihy Dobrovský na ulici Joštova a hostem bude český Elvis Presley – Pavel Elvis Pavlevský.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velice svérázně si představoval podnikání třiapadesátiletý muž ve svém obchodě.
20.11.2017 - 15:36
Vánoční trhy začnou v pátek
Jako každý rok, brněnské Vánoce odstartuje slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Svobody. To se letos bude konat v pátek 24. listopadu v 17 hodin.
20.11.2017 - 08:00
V noci na neděli spěchali strážníci do Židenic, aby prověřili oznámení o údajném napadení na zastávce hromadné dopravy.
19.11.2017 - 19:13
Konstrukční i programovací schopnosti středoškoláků prověří oblíbená soutěž Merkur perFEKT Challenge. Mladí studenti téměř ze všech koutů republiky se utkají v úterý 21. listopadu 2017 v montování...
19.11.2017 - 15:00
Rozhodli jste se investovat finanční prostředky a pořídit si byt či dům a následně jej dále pronajímat? Nebo již s pronájmem nemovitosti zkušenosti máte? Pak jistě víte, že právě v případě pronájmu...
19.11.2017 - 08:33
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Komentáře