Reklama
reklama

Režisér Zdeněk Troška představí brněnským čtenářům knihu Babovřesky

Do kin právě přišel druhý díl zábavné komedie Zdeňka Trošky Babovřesky 2 a její tvůrci nezapomněli ani na čtenáře. S knihou Babovřesky přijedou ve středu 26. března i do Brna.

Autogramiáda spolu s besedou proběhne od pěti hodin odpoledne v knihkupectví Knihy Dobrovský na ulici Joštova. Knihu, která vznikla podle stejnojmenné komedie, přiveze režisér do moravské metropole s dalšími tvůrci filmu.

Zájemci si mohou vystát frontu na podpis od samotného Trošky, dále Lukáše Langmajera nebo Pavla Kikinčuka. Kniha Babovřesky je určena pro ty, kteří si oblíbili svět fiktivní vesnice. Příběhy se nesou tak trochu ve stylu komedií Slunce, seno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře