Reklama
reklama

Režisér Zdeněk Troška představí brněnským čtenářům knihu Babovřesky

Do kin právě přišel druhý díl zábavné komedie Zdeňka Trošky Babovřesky 2 a její tvůrci nezapomněli ani na čtenáře. S knihou Babovřesky přijedou ve středu 26. března i do Brna.

Autogramiáda spolu s besedou proběhne od pěti hodin odpoledne v knihkupectví Knihy Dobrovský na ulici Joštova. Knihu, která vznikla podle stejnojmenné komedie, přiveze režisér do moravské metropole s dalšími tvůrci filmu.

Zájemci si mohou vystát frontu na podpis od samotného Trošky, dále Lukáše Langmajera nebo Pavla Kikinčuka. Kniha Babovřesky je určena pro ty, kteří si oblíbili svět fiktivní vesnice. Příběhy se nesou tak trochu ve stylu komedií Slunce, seno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře