Reklama
reklama

Na irskou spisovatelku Byrneovou čekali fanoušci venku i za krupobití

Autogramiáda irské spisovatelky Lorny Byrneové přilákala dnes do Brna nekonečnou řadu lidí. Fronta z druhého patra prodejny Knihy Dobrovský na Joštově ulici vedla až ven skoro ke kostelu sv. Tomáše.

Příjezd spisovatelky Lorny Byrneové do Brna způsobil velké nadšení. Fanoušci se nezalekli ani počasí a dále stáli ve frontě, i když na ně padaly kroupy. Podepisování mělo začít od čtyř hodin při příležitosti vydání autorčiny nové knihy Andělské poselství naděje.

Byrneová má od útlého dětství výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi. Na základě toho napsala autobiografickou knihu Andělé v mých vlasech a volné pokračování Schody do nebe. Ve své nejnovější knize radí čtenářům, jak oslovit anděly s prosbou o pomoc.

"Právě v tuto chvíli, kdy sedíte a čtete tyto řádky - a nesejde na tom, jestli tomu věříte nebo ne - máte vedle sebe anděla,“ napsala ve své knize. Autogramiáda bude trvat do sedmi hodin, kvůli urychlení zamítli organizátoři podpisy s věnováním. Fanoušci dostanou alespoň při čekání na podpis zdarma čaj nebo vodu.

 

Autor: 
admin
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře