Reklama
reklama

Markéta Harasimová autorka erotického románu "Mrazivé hry" pokřtí svoji knihu v knihkupectví KOSMAS v Brně

Lechtivé ukázky z knihy Mrazivé hry  přečtou herci Martin Havelka z  MD Brno a Michal Bumbálek z NdB. Křest pěvecky doprovodí zpěvačka a herečka Jitka Osičková.

Erotický román Mrazivé hry je částečnou autobiografií. Milostný příběh s detektivní zápletkou se zabývá problémem stalkingu a dotýká se také tématu depresí. Příběh plný emocí nabízí zajímavý pohled do duší dvou rozdílných žen a je nabitý napětím, sexem, milostnými dramaty i humorem. Kniha již byla pokřtena v Praze mimo jiném MUDr. Radimem Uzlem, který knihu hodnotil slovy "Mrazivé hry jsou tisíckrát lepší neř 50 odstínů šedi".

Markéta Harasimová se literární tvorbě věnuje již od studií a původně se zaměřovala na ženské čtenářské publikum. Poslední romány obsahují také detektivní zápletky a erotické prvky, a nacházejí si oblibu též u mužských čtenářů. Na motivy svého románu Sametová kůže aktuálně vzniká scénář ke stejnojmennému filmu. Nyní dokončuje třináctý román a chystá dětskou knížku, které vyjdou v letošním roce. 

Křest erotického krimithrilleru Mrazivé hry se uskuteční v pátek 13. ledna 2017 v 18:00 hodin v knihkupectví KOSMAS, obchodní centrum Campus Square v Brně. 

Autor: 
admin
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře