Reklama
reklama

Láďa Hruška podepíše v Brně svoji novou kuchařku

Na sociální síti si jej oblíbilo přes sedmačtyřiceti tisíc lidí, do podvědomí se dostal především jako potravinový inspektor. Nyní kuchař Láďa Hruška sklízí úspěchy za levné a rychlé recepty. Do moravské metropole zamíří ve čtvrtek 9. října.

Hruška dokázal, že lze vařit nejen úsporně, ale i chutně. Tím si získal zájem i obdiv. Kuchařka Vaříme s Láďou Hruškou levně a chutně se dostává v těchto dnech na přední místa v knihkupectví a stává se velice populární. Během prvních tří dnů zmizlo z pultů osmatřicet tisíc výtisků. Tímto si knížka našlapuje k nejprodávanějšímu titulu roku.

Ve své první knize Hruška sestavil sbírku většinou jednoduchých receptů na přípravu domácího pečiva, mléčných výrobků nebo polévek. Nevynechal ani sladká a slaná hlavní jídla, dezerty a moučníky. Vyzkoušet můžete například pizzu z pomazánkového másla nebo domácí loupák.

Kniha je k dostání za 199 korun a v Brně ji sám autor podepíše ve čtvrtek 9. října v pět hodin odpoledne v Knihy Dobrovský na Joštově.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře