Reklama
reklama

Dara Rolins představí v brněnském knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ diář Rok podle Dary

Dara Rolins připravila ve spolupráci s nutriční terapeutkou Katkou Boesenberg diář na rok 2017 s názvem Rok podle Dary. Novinku plnou receptů, tipů na zdravý životní styl i fotografií představí populární slovenská zpěvačka 5. prosince v brněnském knihkupectví Knihy Dobrovský Joštova 6. Autogramiáda se uskuteční od 17 hodin.

Týdenní diář známé zpěvačky Dary Rolins vám pomůže lépe porozumět vašemu tělu. Na jeho přípravě se podílela klinická naturopatka a nutriční terapeutka Katka Boesenberg, která ho doplnila o zajímavé recepty i tipy na zdravý životní styl. Diář se tak stane vaším nezbytným pomocníkem a průvodcem k získání dokonalé postavy i duševní harmonie během celého roku. Kromě praktických tipů na cvičení, diety i superpotraviny obsahuje diář 26 fotografií ze soukromí zpěvačky a jako bonus gumičku do vlasů a plakát s detoxikačním jídelníčkem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští zdravotníci přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Koncerty se uskuteční v DRFG aréně Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Legendární kapela Lucie dnes v Ostravě startuje své turné, na kterém zahraje nejen své hity, ale také písničky z nového alba EvoLucie. V Brně bude mít rovnou dva koncerty, které se uskuteční 17. a 18...
13.11.2018 - 06:00
Dělníky vystřídají stánky Foto: MMB
Po několika měsících se otevírá opravené Dominikánské náměstí. Při celkové rekonstrukci byly opraveny všechny inženýrské sítě, proběhl archeologický výzkum, na hotové náměstí pak přibyly stromy a...
12.11.2018 - 19:40
Komentáře