Reklama
reklama

Ve čtvrtek vstupuje do kin Kameňák 4, v Brně bude promítán každou hodinu

Po úspěšných třech přichází do českých kin další díl komedie Kameňák, tentokrát pod názvem Kameňák 4. Ten ale nevznikal pod vedením režiséra Zdeňka Trošky, jak bylo zvykem u předchozích filmů, nyní jej režíroval Ján Novák. Film plný vtipu a černého humoru má premiéru zítra a v brněnských multiplexech poběží každou hodinu.  

Cinema City naplánovalo promítání Kameňáku 4 velmi často, v Olympii vždy v celou a deset minut, ve Špalíčku čtyřicet minut po celé. První Kameňák byl odvysílán v roce 2003, druhý o rok později a třetí roku 2005. Je to tedy přesně deset let od toho prvotního. Uplynulé díly se od toho nynějšího lišily například v délce. Ta se pohybovala okolo sta minut, nový film jich má pouze osmaosmdesát.

A co se bude v městečku Kameňákov odehrávat tentokrát? Pepanovi (Václav Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem žijí v mužské domácnosti. Tam se nevaří, nežehlí a vajíčka jim vybuchují v mikrovlnné troubě. Touhu zaplnit Vilmino místo dostala učitelka Vlasta (Dana Morávková), a tak usilovně krouží kolem Pepana.

Ten má ale úplně jiné myšlenky, stal se starostou Kameňákova. Se svým tajemníkem Bohoušem (Bohumil Klepl) podnikají první společnou misi – založení městské policie. Není to ale jediná zápletka, která se v Kameňáku 4 odehraje a nenapomáhá jim nikdo jiný, než známí čeští herci. Například Alice Bendová, Jiří Pomeje, David Gránský, Lubomír Lipský starší, Jan Kopeček, Jiří Krampol nebo Martin Dejdar.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře