Reklama
reklama

Speciální večer jen pro ženy nabízí romantickou komedii plnou hudby

Ona dostane kopačky, jemu zkrachuje manželství a je vyhozen z práce. Oba jsou na tom psychicky špatně, ale náhle se potkají a vše se změní. Film Love song se zajímavou zápletkou doplněný dobrým dámským pitím, doprovodným programem a tombolou nabízí Cinema City v Olympii 9. července.

Gretta a Dave spolu chodí už od vysoké školy a společně skládají hudbu. On ale po čase podepíše smlouvu s jednou z největších nahrávacích společností, a tak se společně odstěhují do New Yorku, aby společně začali takový život, o kterém snili. Když však Davovi rychle nabytá sláva stoupne do hlavy, partnerku opustí a ona se ocitá sama se svou kytarou v zapadlém baru v East Village.

Tam se setkává s bývalým hudebním producentem Danem, který na tom taky není zrovna nejlíp a svoje poslední krachy utápí v alkoholu. Když ji ale uvidí vystupovat, rozhodne se vsadit všechno na její talent a nahrát netradiční album přímo v ulicích New Yorku. Z náhodného setkání dvou zklamaných lidí se tak začne rodit hudba, která možná nedobude svět, ale rozhodně si získá srdce všech.

Hvězdné obsazení Keiry Knightley jako Gretty a Marka Ruffala jako Dana způsobí ojedinělou hereckou etudu. Původně byla do role Gretty obsazena Scarlett Johansson, která tak mohla předvést svůj pěvecký talent a do role Dana Jim Carrey.

Film trvá sto čtyři minut a především divačky na něj mohou vyrazit v rámci Ladies Night už 9. července.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře