Reklama
reklama

Speciální večer jen pro ženy nabízí romantickou komedii plnou hudby

Ona dostane kopačky, jemu zkrachuje manželství a je vyhozen z práce. Oba jsou na tom psychicky špatně, ale náhle se potkají a vše se změní. Film Love song se zajímavou zápletkou doplněný dobrým dámským pitím, doprovodným programem a tombolou nabízí Cinema City v Olympii 9. července.

Gretta a Dave spolu chodí už od vysoké školy a společně skládají hudbu. On ale po čase podepíše smlouvu s jednou z největších nahrávacích společností, a tak se společně odstěhují do New Yorku, aby společně začali takový život, o kterém snili. Když však Davovi rychle nabytá sláva stoupne do hlavy, partnerku opustí a ona se ocitá sama se svou kytarou v zapadlém baru v East Village.

Tam se setkává s bývalým hudebním producentem Danem, který na tom taky není zrovna nejlíp a svoje poslední krachy utápí v alkoholu. Když ji ale uvidí vystupovat, rozhodne se vsadit všechno na její talent a nahrát netradiční album přímo v ulicích New Yorku. Z náhodného setkání dvou zklamaných lidí se tak začne rodit hudba, která možná nedobude svět, ale rozhodně si získá srdce všech.

Hvězdné obsazení Keiry Knightley jako Gretty a Marka Ruffala jako Dana způsobí ojedinělou hereckou etudu. Původně byla do role Gretty obsazena Scarlett Johansson, která tak mohla předvést svůj pěvecký talent a do role Dana Jim Carrey.

Film trvá sto čtyři minut a především divačky na něj mohou vyrazit v rámci Ladies Night už 9. července.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Nová část hřbitova ve Slatině Foto: Magistrát města Brna, Z. Kolařík
Slatinský hřbitov město rozšířilo o 1600 metrů čtverečních s kapacitou 56 klasických kopaných hrobů a 318 urnových. Náklady na úpravy se vyšplhaly na 3,1 milion korun. Částku financovalo město Brno.
17.01.2018 - 07:34
Vizualizace rozhledny Holedná Foto: Projekt Dáme na vás
Výzvu k podávání návrhů do druhého ročníku participativního rozpočtu statutárního města Brna schválili dnes radní. Podávat návrhy bude možné od 15. února do konce května 2018. Celková vyčleněná...
16.01.2018 - 16:50
Komentáře