Reklama
reklama

O mladíkovi závislém na pornu je nový snímek Don Jon

Do kin právě přichází film Don Jon zaměřený na závislost, které podléhá v dnešní době většina nejen mladých mužů. A to závislost na pornu. Joseph Gordon-Levitt film nejen napsal, režíroval, ale sám se i ujal hlavní role. Americkou komedii promítá Cinema City Velký Špalíček třikrát denně.

Jon Martello kamarády přezdívaný Don Jon má v životě jen pár věcí, na kterých mu záleží – byt, auto, rodinu, kostel, ženy a porno. Má schopnost, že si z baru pokaždé přivede dívku, kterou chce, nic se ale podle něj nevyrovná osamocenému sledování porna. Každý týden se také ke svým třiadvaceti masturbacím poctivě přiznává u zpovědi.

Tak jednoduše to už ale nevnímá jeho nová láska Barbara, kterou ztvárnila Scarlett Johansson. Oslnivá kráska si svého nového přítele omotá kolem prstu. Hlavní hrdina pak na konci zábavné komedie přichází k jistému prozření.

Snímek měl premiéru na festivalu Sundance v Utahu, kde sklidil pozitivní reakce. Autor napsal roli speciálně pro Scarlett Johansson, a proto byl rád, když roli přijala. Sám nejprve nepočítal, že obsadí sebe do role Jona, původně uvažoval o angažování Channinga Tatuma. Ten se v komedii nakonec objeví. Film trvá devadesát minut a na Česko-Slovenské filmové databázi si vysloužil sedmdesát procent.

Josepha Gordon-Levitta znají diváci nejvíce z filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím, kde si zahrál mladého studenta, který se pobláznil do krásné Biancy. Velkou roli pak měl například v podařeném snímku 500 dní se Summer, kde si zahrál po boku Zooey Deschanel.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře