Reklama
reklama

Mít sedačku v kině s vlastním jménem? V brněnské Scale to bude brzy možné

Adoptovat si sedačku se svým jménem budou moci zájemci v Univerzitním kině Scala od 28. ledna. V rámci oslav 95. výročí založení Masarykovy univerzity dostane veřejnost příležitost zapojit se do nové dárcovské kampaně.

„Internetový portál darujscale.cz spustila univerzita se zahájením provozu kina v polovině října loňského roku. Dosud mohli dárci věnovat libovolnou částku od sta korun,“ uvedla mluvčí Masarykovy univerzity Tereza Fojtová. Touto formou se vybralo přes padesát dva tisíc korun, peníze použije Scala na náklady spojené s obnovou činnosti.

Sedačku je možné získat za dva nebo pět tisíc korun, záleží na jejím umístění v řadě. „Všech dárců si nesmírně vážíme, a protože jsme zaznamenali zájem i o vyšší příspěvky, přicházíme s nabídkou adoptovat si na dva roky konkrétní sedačku, která bude označena jménem dárce,“ řekl prorektor Masarykovy univerzity Jiří Němec.

Na webových stránkách si zájemce vybere v plánu hlediště konkrétní sedačku a zaplatí ji bankovním převodem nebo platební kartou. Pokud by chtěl Scale návštěvník přispět menší částkou, stačí vyplnit elektronický kontaktní formulář. Poté si může zažádat o zaslání dárcovského certifikátu a jeho jméno bude zveřejněno na seznamu dárců.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře