Reklama
reklama

Mít sedačku v kině s vlastním jménem? V brněnské Scale to bude brzy možné

Adoptovat si sedačku se svým jménem budou moci zájemci v Univerzitním kině Scala od 28. ledna. V rámci oslav 95. výročí založení Masarykovy univerzity dostane veřejnost příležitost zapojit se do nové dárcovské kampaně.

„Internetový portál darujscale.cz spustila univerzita se zahájením provozu kina v polovině října loňského roku. Dosud mohli dárci věnovat libovolnou částku od sta korun,“ uvedla mluvčí Masarykovy univerzity Tereza Fojtová. Touto formou se vybralo přes padesát dva tisíc korun, peníze použije Scala na náklady spojené s obnovou činnosti.

Sedačku je možné získat za dva nebo pět tisíc korun, záleží na jejím umístění v řadě. „Všech dárců si nesmírně vážíme, a protože jsme zaznamenali zájem i o vyšší příspěvky, přicházíme s nabídkou adoptovat si na dva roky konkrétní sedačku, která bude označena jménem dárce,“ řekl prorektor Masarykovy univerzity Jiří Němec.

Na webových stránkách si zájemce vybere v plánu hlediště konkrétní sedačku a zaplatí ji bankovním převodem nebo platební kartou. Pokud by chtěl Scale návštěvník přispět menší částkou, stačí vyplnit elektronický kontaktní formulář. Poté si může zažádat o zaslání dárcovského certifikátu a jeho jméno bude zveřejněno na seznamu dárců.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře