Reklama
reklama

Ladies Night v Cinema City Velký Špalíček nabídne předpremiéru komedie Trable o Vánocích

Místo klidného předvánočního období shon, dárky, cukroví a zařizování. Tak asi vypadá advent u každé ženy. Vše dokonale připravit a vytvořit tak kouzelné Vánoce. Ovšem co si takhle odpočinout a zažít Štědrý večer na nečisto s kamarádkami v kině? V Cinema City Velký Špalíček vás 25. listopadu od 19:00 čeká příjemný večer zpestřený welcome drinkem a předpremiérou vánoční komedie Trable o Vánocích. 

Film, který účastnice Ladies Night, oblíbeného večera určeného pro dámy, uvidí v předpremiéře ještě dříve, nese příznačný název Trable o Vánocích. O tom, že Vánoce nemusí být až zas tak v klidu se přesvědčí rodinný klan Cooperových,

u kterých se u stromečku sejdou čtyři celé generace rodiny, ale i spousta dalších neočekávaných hostů.  Film nabídne spoustu vtipných absurdních situací, které si ani jeden z členů rodiny neumí představit a způsobí téměř zhroucení nejednomu z nich. Film zrežírovala Jessie Nelson a v hlavních rolích se můžete těšit na Olivii Wilde, Amandu Seyfried, Diane Keaton, Anthonyho Mackie a Johna Goodmana.

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Vstupenky na Ladies Night je možné zakoupit za 189 Kč na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře