Reklama
reklama

Ladies Night v Cinema City Velký Špalíček nabídne předpremiéru komedie Stážista i módní show

Není snad na světě žena, která by nemilovala módu. Ladies Night v Cinema City nabídne ženám vše, co je baví. Nechte manžela doma, obvolejte kamarádky a vyrazte do kina! Čeká vás příjemný večer zpestřený welcome drinkem, tombolou, módní přehlídkou a jako první uvidíte novou komedii z prostředí módního webu Stážista. To vše vás čeká v Cinema City Velký Špalíček 21. října od 18:30.

Film, který účastnice Ladies Night, oblíbeného večera určeného pro dámy, uvidí v předpremiéře ještě dříve, než vstoupí oficiálně do kin, se odehrává v prostředí redakce módního webu, který založila a provozuje Jules Ostinová (Anne Hathaway). Její pracovní i osobní život ji zkříží Ben Whittaker (Robert De Niro), který nastoupí do redakce coby stážista. Na tom by nebylo ovšem nic divného, jenže Benovi je již 70 let a je v důchodu. Jednoho dne si však řekl, že věkem ani důchodem život nekončí, a tak se vydává vstříc úplně neznámému prostředí módy. Již samotný námět filmu zaručuje skvělou komediální podívanou a přidáme-li k tomu fakt, že film je z dílny americké režisérky Nancy Meyers, která stála například za komediemi Past na rodiče či Lepší pozdě nežli později nebo Nějak se to komplikuje s Meryl Streep a Alecem Baldwinem, nesmíte si tento film nechat ujít.

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Atmosféru také navodí módní přehlídka salónu Svatební ráj. Vstupenky na Ladies Night je možné zakoupit za 189 Kč na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře