Reklama
reklama

Druhá část filmu Nymfomanka vstupuje dnes do českých kin

S první částí sklidil film dánského režiséra Larse von Triera v Česku úspěch a hned první dny lámal rekordy. Některá kina budou obě části promítat v jeden den, aby mohli diváci film vidět vcelku. Brněnské kino Scala promítne dnes první část v šest hodin a druhou o půl deváté večer.

Česká premiéra první části Nymfomanky proběhla na druhý svátek vánoční a hned během prvního víkendu po premiéře se na film přišlo podívat přes sedmnáct tisíc sedm set lidí. Tím překonala všechny filmy uváděné distribuční společností Aerofilms za osm let její existence.

Ani snímky Občan Havel nebo Alois Nebel neměly takovou úspěšnost. V návštěvnosti předběhla i Dánsko, kde na obě části přišlo více než třináct tisíc diváků. „Necenzurovaná verze první části bude ve světové premiéře uvedena na filmovém festivalu v Berlíně letos v únoru. Čeští diváci by měli dostat šanci film vidět na podzim,“ uvedla Radka Urbancová ze společnosti Aerofilms.

Otevřená studie ženské sexuality je pestré a strhující vyprávění nymfomanky Joe, která sdílí své příběhy se starým mládencem, sečtělým samotářem Seligmanem. Její vzpomínky vedou od dětského objevování vlastního těla a hravé experimenty mladé dívky až po zkušenosti vyzrálé ženy.

Obě části promítne ve čtvrtek večer kino Scala, vstupenka na jednu část stojí sto deset korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Komentáře