Reklama
reklama

Do kin přichází Vieweghovi Andělé všedního dne

Hvězdná sestava složená z Vojty Dyka, Zuzany Bydžovské, Mariána Labudy, Ondry Sokola nebo Bolka Polívky může předvést herecké výkony pouze pod hvězdným vedením. Mezi něj nepatří nikdo jiný než režisérka Alice Nellis, která si zvolila jako předlohu román spisovatele Michala Viewegha.

Hrdinové si nechávají život prokluzovat mezi prsty, i když jim zbývá už málo času. Proto se u nich objevují andělé, které ztvárnili právě Dyk, Labuda, dále Eliška Křenková a Vladimír Javorský. Ti se snaží provést své lidské svěřence jejich nejtěžším dnem.

Učitel autoškoly Karel se souží v citově prázdném manželství s Marií, jež si kompenzuje sny o své studentce Ester. Ta však právě pohřbila manžela a zatím není připravená na nové vztahové dobrodružství. Zdeněk se chce dneska večer zabít, protože mu jeho kamarád Filip přebral ženu. Přestože mají být andělé nestranní, snaží se situaci nějak zachránit.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře