Reklama
reklama

Dámský večer nabídne film Grace, kněžna monacká

Pití pro dámy, taška s dárečky, tombola s luxusními cenami, zajímavý program, skvělá společnost a příjemný film. To je to, co jednou za čas potřebuje každá dívka i žena. Kino Cinema City nabízí večer určený jenom pro něžné pohlaví Ladies Night v brněnské Olympii 11. června.

Speciální večer je vždy obměněn doprovodným programem, dárečky, občerstvením a především filmem. Tím bude tentokrát Grace, kněžna monacká. Příběh Grace Kelly je možná nejoslnivější romancí dvacátého století, film o ní však nepostrádá ten nosný a dramatický děj. Zachycuje totiž období, kdy se hrdinka musí znovu rozhodovat mezi Hollywoodem a svou životní kněžskou rolí.

Je rok 1962, šest let po aristokratické svatbě století, v době, kdy ji sám Alfred Hitchcock pozval zpátky k natáčení, aby si zahrála v jeho připravovaném filmu Marnie. Gracin muž Rainier III., jehož ztvárnil Tim Roth, a celé knížectví je v té době ve sporu s francouzským prezidentem de Gaullem a dokonce hrozí, že bude Monako Francií anektováno.

Hlavní hrdinka má před sebou v této vyhrocené době životní rozhodnutí – zda půjde za svým snem a vrátí se do Hollywoodu, nebo vytrvá ve státnické roli, která je pro ni každým dnem čím dál obtížnější. Produkce snímku začala při třicátém výročí úmrtí princezny Grace, natáčet se začalo v září 2012 v Mentonu na jihu Francie. Další scény se natáčely v Monte Carlu v Monaku, v italském Janově a Belgii.

Ve filmu, který má přes sto minut, se v hlavní roli představí Nicole Kidman, Tim Roth, Paz Vega a Frank Lagella a vznikl pod vedením režiséra Oliviera Dahana. V Olympii jej můžete v premiéře spatřit 11. června v sedm hodin večer.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře