Reklama
reklama

České i světové hvězdy slavnostně znovuotevřely brněnské multikino!

Mahulena Bočanová, Jitka Asterová, Tereza Fajksová, George Clooney či Aňa Geislerová – tyto hvězdy přijely znovuotevřít multikino Cinema City ve Velkém Špalíčku, i když poslední dva jmenovaní pouze ve svém voskovém provedení. Multiplex prošel od stropů až po podlahy kompletní rekonstrukcí, díky které se nyní řadí mezi TOP 5 nejmodernějších kin v České republice.

Největší řetězec multikin v České republice, společnost Cinema City, přináší svým návštěvníkům stále nové a nejen filmové zážitky. Kromě všemožných vylepšení si extrémně pohodlné sedačky na vlastní kůži vyzkoušela vítězka celosvětové soutěže krásy Miss Earth a brněnská rodačka Tereza Fajksová. „Jsem filmový nadšenec. Jakmile mám chvíli volno, hned vybírám nějaký film a organizuji s přáteli návštěvu kina. Jsem nadšena a nejen proto, že jsem si mohla splnit jeden ze svých snů a vyfotit se s Georgem Clooneym,“ smála se Tereza Fajksová.

Moravská metropole se mohla pyšnit návštěvou voskového Geogre Clooneyho a Aňy Geislerové, díky Muzeu Grévin, které figuríny na tuto akci zapůjčilo. Pokud se Vám nepodařilo akci navštívit, máte poslední příležitost toto pondělí 3. listopadu navštívit Cinema City, kde budou znovu vystaveny

a pořídit si s nimi „selfie“.

V následujících dnech se můžete těšit na výstavu soch z písku, na nichž budou pracovat děti z brněnských škol. „Je nám velkou ctí, uvítat u nás ve Velkém Špalíčku hvězdy světového filmu, i když jen z vosku. Jejich podobizny jsou jako živé a boří hranice představivosti. Jsme nadšení z možnosti předvést některé figuríny v Brně,“ uvedl Robert Švec, marketingový ředitel Cinema City. „Abychom ale nezůstali jen u voskových herců, v prvním týdnu po znovuotevření společně s předními českými sochaři a dětmi z Brna postavíme pískové sochy vybraných filmových postav,“ dodal. Velký Špalíček se tak od listopadu zařadí do TOP 5 nejmodernějších kin u nás a navíc v něm budete mít možnost se dotknout „svých“ hvězd.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře