Reklama
reklama

Brno bude mít od listopadu jedno z nejmodernějších multikin

Největší řetězec multikin v České republice, společnost Cinema City, chce přinášet stále lepší filmové zážitky divákům. Od listopadu si díky investici ve výši tři čtvrtě milionu EUR budou moct brněnští návštěvníci Velkého Špalíčku vychutnat filmové novinky v kompletně zrekonstruovaném areálu Cinema City. Kromě nových technologií, většího výběru služeb a pohodlí se hosté mohou těšit také na instalaci voskových figurín z Muzea Grévin a pískových soch, díky kterým se doslova dotknou velikánů české i světové kinematografie.

Největší česká společnost Cinema City s třinácti multikiny, které disponují 111 sály v Praze, Brně, Liberci, Pardubicích, Plzni, Ústí nad Labem a Ostravě a dohodou s IMAX o výhradním provozování, se aktuálně bude zaměřovat především na renovaci již fungujících provozoven. „Rekonstruujeme vše, co vnímá náš zákazník. Tedy interiéry sálů včetně nových sedaček, kompletní technické vybavení, lobby od podlah až po osvětlení, toalety, přesouváme pokladnu, zvětšujeme bar s občerstvením, digitalizuje se interiér foyer a spoustu dalšího,“ uvedl Robert Švec, marketingový manažer Cinema City. „Zároveň chceme každé multikino ozvláštnit, a proto jsme se v Brně rozhodli formou workshopu vybudovat filmové postavy společně s brněnskými dětmi. Sami jsme zvědaví, co konkrétně za postavy s dětmi vysocháme. Velké dík také patří Muzeu Grévin, které nám na slavnostní znovuotevření zapůjčilo některé ze svých voskových figurín,“ dodává.

Celková hodnota investice do obnovení multikina dosahuje výše 750 tisíc EUR. Velký špalíček se tak od listopadu zařadí do TOP 5 nejmodernějších kin v České republice. Cinema City se tak do budoucna bude soustředit nejen na rekonstrukce již stávajících kin, ale také hodlá otvírat nové pobočky.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře