Reklama
reklama

Brno bude mít od listopadu jedno z nejmodernějších multikin

Největší řetězec multikin v České republice, společnost Cinema City, chce přinášet stále lepší filmové zážitky divákům. Od listopadu si díky investici ve výši tři čtvrtě milionu EUR budou moct brněnští návštěvníci Velkého Špalíčku vychutnat filmové novinky v kompletně zrekonstruovaném areálu Cinema City. Kromě nových technologií, většího výběru služeb a pohodlí se hosté mohou těšit také na instalaci voskových figurín z Muzea Grévin a pískových soch, díky kterým se doslova dotknou velikánů české i světové kinematografie.

Největší česká společnost Cinema City s třinácti multikiny, které disponují 111 sály v Praze, Brně, Liberci, Pardubicích, Plzni, Ústí nad Labem a Ostravě a dohodou s IMAX o výhradním provozování, se aktuálně bude zaměřovat především na renovaci již fungujících provozoven. „Rekonstruujeme vše, co vnímá náš zákazník. Tedy interiéry sálů včetně nových sedaček, kompletní technické vybavení, lobby od podlah až po osvětlení, toalety, přesouváme pokladnu, zvětšujeme bar s občerstvením, digitalizuje se interiér foyer a spoustu dalšího,“ uvedl Robert Švec, marketingový manažer Cinema City. „Zároveň chceme každé multikino ozvláštnit, a proto jsme se v Brně rozhodli formou workshopu vybudovat filmové postavy společně s brněnskými dětmi. Sami jsme zvědaví, co konkrétně za postavy s dětmi vysocháme. Velké dík také patří Muzeu Grévin, které nám na slavnostní znovuotevření zapůjčilo některé ze svých voskových figurín,“ dodává.

Celková hodnota investice do obnovení multikina dosahuje výše 750 tisíc EUR. Velký špalíček se tak od listopadu zařadí do TOP 5 nejmodernějších kin v České republice. Cinema City se tak do budoucna bude soustředit nejen na rekonstrukce již stávajících kin, ale také hodlá otvírat nové pobočky.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře