Reklama
reklama

Brněnská Cinema City Olympia chystá Ladies Night s promítáním filmu Lásky čas

Chybí vám večery, kdy jste se sešly s kamarádkami, matkou nebo sestrou, popovídaly si a se sklenkou dobrého vína se společně podívaly na pěkný romantický film? Tak tohle všechno můžete opět zažít. Kino Cinema City Olympia v Brně pořádá ve středu 23. října Ladies Night, kde čeká všechny ženy kromě předpremiéry romantické komedie Lásky čas i plno dárků.

Speciální večer pro dívky a ženy zahájí od půl sedmé večer přivítacím drinkem, bude pokračovat zajímavým doprovodným programem, tombolou a v sedm hodin se už návštěvnice mohou těšit na Rachel McAdams ve filmu Lásky čas. Ten byl natočen ve Velké Británii a ještě než k nám přišel do kin, vysloužil si na Česko-Slovenské filmové databázi (ČSFD) osmdesát pět procent úspěšnosti. Může za to silný příběh nebo hvězdné obsazení?

Hlavním hrdinou příběhu je Tim Lake, jehož ztvární Domhnall Gleeson, který ve svých jedenadvaceti letech zjistí, že dokáže cestovat v čase. Jeho otec (Bill Nighy) mu prozradí, že všichni muži v jejich rodině měli a mají schopnost v čase cestovat s tím, že nemohou změnit dějiny, ale průběh svého vlastního života.

Tim této schopnosti využije ve prospěch toho, že si najde přítelkyni, což nebude tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Když se Tim přestěhuje z pobřeží Cornwallu do Londýna, aby se stal právníkem, potká tam krásnou Rachel McAdams, představitelku Mary. Tim a Mary se do sebe zamilují, ale nešťastná událost během jedné cesty v čase způsobí, že se ti dva nikdy nepotkali.

Setkají se tedy znovu poprvé a opět poprvé, až se Timovi konečně podaří, po mnoha vychytralých cestováních v čase, získat její srdce zpět. S tím jsou ale spojeny i komplikace, díky nimž hlavní hrdina postupem času zjišťuje, že aby člověk žil naplno, nepotřebuje vlastně vůbec tuto schopnost. Než ale k tomuto závěru dojde, užije si mnoho zapeklitých okamžiků.

Režisér Richard Curtis natočil v roce 2003 úspěšný romantický film Láska nebeská, v němž také spolupracoval s hercem Billem Nighym. Původně měla být do role Mary dosazena Zooey Deschanel, která tuto nabídku z pracovních důvodů musela odmítnout. Film trvá 123 minut.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře