Reklama
reklama

Brněnská Cinema City Olympia chystá Ladies Night s promítáním filmu Lásky čas

Chybí vám večery, kdy jste se sešly s kamarádkami, matkou nebo sestrou, popovídaly si a se sklenkou dobrého vína se společně podívaly na pěkný romantický film? Tak tohle všechno můžete opět zažít. Kino Cinema City Olympia v Brně pořádá ve středu 23. října Ladies Night, kde čeká všechny ženy kromě předpremiéry romantické komedie Lásky čas i plno dárků.

Speciální večer pro dívky a ženy zahájí od půl sedmé večer přivítacím drinkem, bude pokračovat zajímavým doprovodným programem, tombolou a v sedm hodin se už návštěvnice mohou těšit na Rachel McAdams ve filmu Lásky čas. Ten byl natočen ve Velké Británii a ještě než k nám přišel do kin, vysloužil si na Česko-Slovenské filmové databázi (ČSFD) osmdesát pět procent úspěšnosti. Může za to silný příběh nebo hvězdné obsazení?

Hlavním hrdinou příběhu je Tim Lake, jehož ztvární Domhnall Gleeson, který ve svých jedenadvaceti letech zjistí, že dokáže cestovat v čase. Jeho otec (Bill Nighy) mu prozradí, že všichni muži v jejich rodině měli a mají schopnost v čase cestovat s tím, že nemohou změnit dějiny, ale průběh svého vlastního života.

Tim této schopnosti využije ve prospěch toho, že si najde přítelkyni, což nebude tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Když se Tim přestěhuje z pobřeží Cornwallu do Londýna, aby se stal právníkem, potká tam krásnou Rachel McAdams, představitelku Mary. Tim a Mary se do sebe zamilují, ale nešťastná událost během jedné cesty v čase způsobí, že se ti dva nikdy nepotkali.

Setkají se tedy znovu poprvé a opět poprvé, až se Timovi konečně podaří, po mnoha vychytralých cestováních v čase, získat její srdce zpět. S tím jsou ale spojeny i komplikace, díky nimž hlavní hrdina postupem času zjišťuje, že aby člověk žil naplno, nepotřebuje vlastně vůbec tuto schopnost. Než ale k tomuto závěru dojde, užije si mnoho zapeklitých okamžiků.

Režisér Richard Curtis natočil v roce 2003 úspěšný romantický film Láska nebeská, v němž také spolupracoval s hercem Billem Nighym. Původně měla být do role Mary dosazena Zooey Deschanel, která tuto nabídku z pracovních důvodů musela odmítnout. Film trvá 123 minut.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře