Reklama
reklama

Zpěvák Petr Bende je letos o Vánocích tváří aut společnosti Ford CARent

Koncerty „Vánočního turné 2013“ má celý prosinec doslova nabitý zpěvák Petr Bende. Na místa jeho vystoupení se bezpečně a spolehlivě dostává také díky autům brněnské společnosti Ford CARent a.s., která zpěváka podporuje od samého začátku jeho letošního turné

Na auta značky Ford se mohl spolehnout i na cestě do Paříže, kde se 8. prosince uskutečnil jeden z jeho nejúspěšnějších koncertů. V chrámu Saint-Louise v Invalidovně ho doprovodila jeho kapela, cimbálová muzika Grajcar a česká pěvkyně Alena Vacíková. Koncert byl zcela vyprodaný, a měl ohromný úspěch.

„Díky za dnešní koncert v Paříži! Byl to úžasný zážitek zavzpomínat si takto na mou domovinu. Dojali jste mě k slzám,“ napsala například na zpěvákův Facebook Jana Biedová.

„Letošní Vánoční turné je ve znamení desetiletého výročí sestavy mé kapely a také spolupráce s cimbálovkou Grajcar. Proto se i program nese v duchu ohlédnutí se za nejúspěšnějšími skladbami za šestnácti roky vánočních koncertů. Posluchače čeká jedinečná scéna, světelná show a skvělý zvuk, vánoční atmosféra, koledy v netradičním pojetí a naše autorské písně,“ popisuje turné zpěvák Petr Bende.

Do 22. prosince ještě Petr Bende zahraje a zazpívá na několika místech republiky, včetně Prahy. Turné zakončí ve Velkých Bílovicích. A na všechny koncerty zpěváka i jeho kapelu opět dopraví auta Ford společnosti CARent a.s., kterým pro toto Vánoční turné také Petr Bende propůjčil svoji tvář.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře