Reklama
reklama

Xindl X zahraje v rámci turné ve středu večer v Brně

Tři velké podzimní koncerty nazvané Čecháček Made Tour odstartují moravskou metropolí. Exkluzivní vystoupení odehraje známý zpěvák Ondřej Ládek v doprovodu své kapely 29. října v Brně na Melodce, odtud bude pokračovat do Prahy a následně do Bratislavy.

Kromě skladby V blbým věku, která je již dva měsíce nejhranější písní českého rádiového éteru, zahraje i další z posledního CD Čecháček Made. Chybět nebudou ani další známé hity a dojde i na několik hudebních překvapení.

Fanoušky čekají téměř tři hodiny hudby, ve kterých kromě Xindla X vystoupí The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová.

Kromě příprav na zmiňované koncerty dokončuje Xindl X i videoklip k písni Čecháček a totáček, což je úvodní skladba nejnovějšího alba. Po odehrání těchto tří koncertů si Xindl X s kapelou plánuje dát koncertní pauzu, během níž se bude věnovat natáčení soundtracku pro vznikající filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertní pódia se vrátí až během letního hraní v příštím roce. V klubu Melodka vystoupí dnes o půl osmé večer, vstupenky jsou již všechny vyprodané.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Komentáře