Reklama
reklama

Xindl X zahraje v rámci turné ve středu večer v Brně

Tři velké podzimní koncerty nazvané Čecháček Made Tour odstartují moravskou metropolí. Exkluzivní vystoupení odehraje známý zpěvák Ondřej Ládek v doprovodu své kapely 29. října v Brně na Melodce, odtud bude pokračovat do Prahy a následně do Bratislavy.

Kromě skladby V blbým věku, která je již dva měsíce nejhranější písní českého rádiového éteru, zahraje i další z posledního CD Čecháček Made. Chybět nebudou ani další známé hity a dojde i na několik hudebních překvapení.

Fanoušky čekají téměř tři hodiny hudby, ve kterých kromě Xindla X vystoupí The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová.

Kromě příprav na zmiňované koncerty dokončuje Xindl X i videoklip k písni Čecháček a totáček, což je úvodní skladba nejnovějšího alba. Po odehrání těchto tří koncertů si Xindl X s kapelou plánuje dát koncertní pauzu, během níž se bude věnovat natáčení soundtracku pro vznikající filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertní pódia se vrátí až během letního hraní v příštím roce. V klubu Melodka vystoupí dnes o půl osmé večer, vstupenky jsou již všechny vyprodané.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře