Reklama
reklama

Velikonoční gospel zazní v brněnském Slovanu

Gospelové rytmy přivedou do varu všechny, kdo ve Velikonoční pondělí navštíví brněnský klub Slowone v hotelu Slovan v Lidické ulici. Brněnská sekce sboru ADD Gospel od 18 hodin představí jak svůj repertoár, tak převzaté písně představitelů moderního světového gospelu, jakým je například Kirk Franklin, Toby Mac či Hans Christian Jochimsen.

Gospelový sbor vystoupí se svou kapelou pod vedením Honzy Shanny Fňukala (klávesy) a ve složení Miloš Hrazdíra (basa), Ladis Richter (bicí) a Michal Jílek (kytara).

Sólově zazpívají například Viki Sklář, Míša Romanská a Mirka Vrbová. Návštěvníci si poprvé poslechnou píseň The Move of God is On My Way od Norman Hutchinse. Vstupné je 70 korun.

Add Gospel je sbor čítající až 50 členů. Žánrově vychází z moderního gospelu, R'n'B, rocku. Hraje převzaté písně autorů Kirk Franklin, Toby Mac, Colin Vassel, Hans Christian Jochimsen, Claes Wegener, Israel Houghton ale i vlastní skladby z pera Jany Peřtové a Vikiho Skláře.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře